Кондуктор автобуса• 27 декабря 2023
Чи купуєте ви брендові речі ?
І якщо так, то які бренди подобаються?
Сегодня не целуюсь• 27 декабря 2023
Так, трошки. MK, Liu Jo, Tosca Blu, Armani, Maxmara Weekend. Ще дорогу ювелірку люблю
Кнопус• 27 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вам в яких числах пособіє приходить😊?
Сегодня не целуюсь• 27 декабря 2023
Ответ дляКнопус
Вам в яких числах пособіє приходить😊?
Смішно) Мені взагалі нічого не платять. Я працюю онлайн. Айті. Пособіє не положене)
Играю_на_кларнете• 27 декабря 2023
Вже ні. До війни купували. Зараз інші пріоритети, тряпьйо не головним стало
Успокойся_Успокойся• 27 декабря 2023
Есть MK и Армани . Особо прям брендом это не считаю . Хотела бы иметь Шанель и Гуччи но на это денег нет)
Ворожу на каві• 27 декабря 2023
Любимые бренды Cos, Arket, Massimo, MaxMara Weekend
Но сейчас практически не покупаю одежду. Работаю онлайн, а для редких выходов «в люди» вещей достаточно
Купила на маркеті одному вінтажному сукню Бербері та сорочку Прада - їм зносу немає, виглядають після 20 циклів прання у машинці як нові. причому на сукні було написано ’суха хімчистка’, але я на таке не була готова) перу з трусами і не парюсь, але речі дійсно неймовірно якісні
Зараз полюбила кілька укр виробників - ношу, дуже прикольні речі, одна фірма недешева, але прям дуже класні речі - светри м´ягусенькі. А от подруга подарувала мені штани модної фірми Acne studio, вони шерстяні, так коляться до ніг, я б на голе тіло не носила. Купила укр виробника, так у них підкладка, все продумано
Ворожу на каві• 27 декабря 2023
Ответ дляMarmu
А які саме укр бренди купуєте? Цікаво))
Я нещодавно відкрила для себе Coosh, знайшла декілька реально класних речей в них
Викасикрет• 27 декабря 2023
На каждой вещи есть бирка бренда
Одежда масс-маркет, сумки и очки подороже
Твердая валюта• 27 декабря 2023
Зараз взагалі нічого не купую з одягу, доношую старе, криза фінансова в сім´ї.
Брюльтик• 27 декабря 2023
Купую одяг мас-маркет: Зара, Бенеттон, Кельвін Кляйн, ТХ, Донна Каран. Окуляри дорогі, сумки різні
Love_Love_Love_• 27 декабря 2023
Завжди купувала брендовий одяг, взуття, сумки, аксесуари, джинси. Тепер нічого не купую. Не розумію для чого?
Госпожа_тамагочи• 27 декабря 2023
неа
одяг будь який новий, можна дешевий із розпродажів, зазвичай беру де мало сінтетіки взуття подорожче беру але кожзам в основном бо через 3 міс викидаю і купую нове.
а от аромати, духи вибираю завжди які подобаються і буває вони коштують і по 600-700 дол. найдорожчий мій 1200. олин раз купила.
зараз трохи багато інших витрат то я додухуюсь тим шо є. (23 флакончика)
кароче я люблю аромати.
сумку можу гарну але не дорожче 150дол
а от за одяг взагалі таке не можу потратити на дороге.
кароче я люблю аромати.
сумку можу гарну але не дорожче 150дол
Барабасиха• 27 декабря 2023
у меня есть дорогие брендовые вещи, до войны папа и муж меня баловали, есть и картье (часы и браслет), но ценности сейчас поменялись, вот закупили на вч 2268 берцы зимние Danner Kinetic 8, завтра оправляем, довольная как слон сижу)) а бренды - ху.... с ними, пусть только мир в стране будет.
Мати тріля• 27 декабря 2023
Перешла на zara я не особо модная ,выбрала ТМ которая просто подходит по бюджету и не заморачиваюсь ,езжу в один магазин, мне так проще. На распродажах накупила футболок bershka ,в заре нет оверсайзов((
Точу ляси• 27 декабря 2023
Зараз ні. Раніше фанатіла по Пінко, сумки ремені все таке, парфюми дорогі. Зараз ношу що залишилося від кращого життя. Єдине що ну парадні труселя Інтімісімі можу купити та купила пару светрів і сукні Унікло, але це бренд не бренд .мас маркет
Мира всем• 27 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Для того, для чого раніше купували
А ще шоб ходити на 2 роботи і управляти одеим бізнесом)
Love_Love_Love_• 27 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Для того, для чого раніше купували
Бізнесом я можу гола управляти, онлайн не видно всерівно. На одній з робіт в мене уніформа.
А хороші брендові речі типу, гуччі, лоран, добре носяться і довго
Мира всем• 27 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так ви раніше накупили, а хтось купує зараз