Найщасливіша• 27 декабря 2023
Хвороба це не хвороба, а відновлення організму після вірусу, наприклад
Як вам така думка? Що коли температура, кашель, соплі, нема сил і інше- це все треба просто перечекати , нічого не робити. Це організм просто проходить таке відновлення .Треба просто дати йому час , щоб пройти ці етапи. Що думаєте?
Закусенец• 28 декабря 2023
Ну ви описали стратегію лікування в ЄС. Щось крім парацетамолу і ібупрофену виписують тільки якщо ускладнення пішли
atrorubens• 28 декабря 2023
1. Це не відновлення організму _після_ вірусу, це все _під_час_ боротьби з вірусом.
2. Це загальновідомий факт.
3. Щось робити чи нічого не робити - ну, це Ваше рішення. Ваш організм, Ваше життя. Є ризик, що організм не здолає вірус. Є ризик ускладненнь. Лікування таблетками не виключає ці ризики, але зменшує їх вірогідність.
+Більша частина ліків від застуди направлена на зменшення неприємних відчуттів людини (можливість дихати носом, зменшення болю в горлі, припинення головного болю, полегшення відкашлювання).
Але врешті-решт, остаточне рішення - за Вами (якщо Ви - повнолітня і повносправна людина).
2. Це загальновідомий факт.
atrorubens• 28 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не стесняйтесь. Верю, конечно. А в вирусы - нет. Ещё никто и никогда не вывел ни один чистый вирус из образцов
Перепрошую, а можете більш розширено викласти свою думку, будь ласка?
Що означає ’вивести вірус із зразка’?
atrorubens• 28 декабря 2023
Ответ дляНайщасливіша
Дівчата, а ви уявляєте що паразити( типу глисти) є у кожного з нас? Вони, наприклад, захищають від алергії, таке читала. А ми їх виганяємо) А от вже коли вони з попи вилазять ночами у дітей, то вже передоз ними
Ви трошки не так формулюєете.
Контакт із глистами та іншими ’ворогами’ в ранньому дитинстві - зменшує вірогідність виникнення алергій в подальшому житті - це вірно.
Але якщо алергія вже є - глисти ніяк не допоможуть її вилікувати, хіба що навпаки, загострять.
Не кую, не мелю• 28 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Много раз проверяла. Все проходит быстро или медленно. Вот сейчас 3ю неделю сопли и месяц кашель. Выздоравливаю каждый день. В вирусы не верю. В бактерии - да.
А что вы имеете в виду под ’просто переждать’ - не лечить антибиотиками? Так, мне кажется, редко кто их ест. Все ждут, пьют чаи, отвары, имбири, мед, калину едят
Месяц кашель и вы что-то ждете?
Мрію про пончик• 28 декабря 2023
Думаю что каждый сам должен решать. У папы поднялась температура-держалась неделю, думал вирус ничего не делал, потом отказали ноги-попал в больницу, реанимация, тромбы в легких-диагноз лейкоз, все за неделю из совершенно здорового человека с признаками вируса.
Життє Бентежне• 28 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Лейкоз за тиждень не розвивається. Хвороби крові дуже важко діагностувати на ранніх стадіях. Моя молодша сестра померла від лімфоми. поставили діагноз у червні 7 років назад, перед тим часті бронхіти зимою, потім спухла шия, діагностика, лікування, через 7 років рецедив, не витримала високодозової... На жаль
Мрію про пончик• 28 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я понимаю что не развивается, но он был совершенно здоров и проходил плановые осмотры каждый год, за пол года до этого случая анализы крови были совершенно нормальные.
Життє Бентежне• 28 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Такі хвороби крові складно,просто неможливо діагностувати, на жаль. Я спілкувалася з гемматологом, завідувачкою відділення, це просто рулетка