Душа поет, а ноги в пляс.
Результат:
вже голосів:
13 (81.25%)
Танцуют все
3 (18.75%)
Сижу, рыдаю
Chamomile5• 28 декабря 2023
А представьте закроют этот форум вообще. Вот не будет и все тут. Что дальше?
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Хлопчик класно танцює, напевно, ходить на танці)
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляliss
Других что ли каналов нет 🤷♀️ просто здесь блоки выбешивают .. налетают боты и блок )) ну ок вырубается сайт и все . Разблокировали меня , зашла на сайт , а так сидишь в других .
Інших нема сайтів. За що тут банять, незрозуміло. Просто ти комусь не подобаєшься, скарги на тебе - і бан.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
Нічого. Писати на форумах - нервова звичка, коли в реалі важко і не вистачає спілкування.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляliss
Что значит нет . На каналах тг веселое такое общение
Не подобається телеграм, там незручно читати. На форумах легко дивитись попередні коментарі, там ні.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляliss
Мне отлично и весело и посылать можно и не банят )))
Там нема тем. Не можу поняти, про що говорять, якщо діалог почався давно. Дивитесь попередні коментарі незручно.