Ловлю капці• Изменено 28 декабря 2023
Нестандартна ситуація… що робити
Дитину запросили на День Народження в ресторан з зоною активних ігор.
Була травма і наразі дитина тимчасово не зможе гратися в цій зоні.
Але вона її дуже любить. І коли дізналася, що свято буде там, почала ридати «навіщо мене туди запросили, я ж все одно не зможу там бавитися».
Я і не піти не можу (це наші найкращі друзі), і дитину засмучувати не хочу.
Та дитина ж теж не винна, що моя не зможе там грати.
Щоб ви зробили?
(Гральна зона платна і не дуже тривала по часу. Приблизно 15хв + 15хв)
Щоб ви зробили?
Давно без алко• 28 декабря 2023
навіщо йти, не розумію. Скажіть, що не зможете прийти. Подаріть подарунок в інший день.
Крем для арбуза• 28 декабря 2023
Пообещайте ему пойти в эту зону, когда он полностью выздоровеет. Полчаса выдержит.
Саджу все зарання• 28 декабря 2023
Пообіцяти дитині, що ви сходите туди коли вона одужає. Якщо день народження передбачає тільки цю розвагу - не йти.
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Ця розвага буде доволі короткою. Максимум 30хв (15+15)
А зазвичай просто 15хв
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
А зазвичай просто 15хв
То переживе
Електрохарчування• 28 декабря 2023
Пошли бы с ребенком и ребенок бы посидел со взрослыми, пока дети играют.
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Про цю подію ми ж знали доволі давно. З рока в рік цей день святковий
Давно без алко• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
обставини можуть мінятися. Захворіли чи ще щось. Вас же не одних туди запросили.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Поясніть дитині що підете в цю зону після одужання, зараз тимчасово не можете, на день народження йдіть
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Одних
Давно без алко• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Одних
аа, тогда другое дело. Ну тогда придется просто посидеть. Не конец света. Еще 10000 раз попрыгает в будущем.
НеКонец-Света• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Одних
якшо вас запросили одних, то інших дітей не буде крім іменинника і вашого, то хто буде гратися в тій зоні, іменинник сам?
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так. Можливо батьки заходять.
Це доволі доросла розвага
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так. Можливо батьки заходять.
Це доволі доросла розвага
Почему не говорите, какая? И почему у именинника только один гость? Сколько ему лет? И сколько вашему ребенку?
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Назва розваги нічого не змінить. Це тільки ваша допитливість. До цього ж, не в найкращий її формі.
Мало гостей, тому що - війна. Так буває. Не до великих свят. Ми ж не в країні рожевих поні живемо
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ваш ответ такой же пустой, как и вопрос
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ваш ответ такой же пустой, как и вопрос
Дивно, що ви в цій «порожній» темі постійно пишете)
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Спросила про конкретику, чтобы понять, что посоветовать, - а ее нет
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ці питання ніяк не допоможуть з порадою.
Ви забули ще спитати наші імена))
Це ж точно «допоможе визначитися» з відповідями)
Ви забули ще спитати наші імена))
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ви забули ще спитати наші імена))
Так какого совета вы ждете? Развлечение взрослое, а у вас ребенок. Что тут советовать?
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Розвага для дітей 10+
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Розвага для дітей 10+
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
Ну скорее всего типа аэротрубы, странно, что ваш ребенок расстроился. И странно, что его одного пригласили и у именнинника в возрасте 10+ нет других друзей, кроме вашего
Наизнанку• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Как по мне поход в такое место уже мега развлечение, не прибедняйтесь в смысле не притворяйтесь, війна, но все равно празднуют ДР в ТЦ я не осуждаю всем нужно жить, но к чему этот пафос
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Дивна автор. Нічого не скажу, але порадьте
Ситуація описана похвилинно в прямому сенсі слова)) ви- починаючий маніпулятор, який просто бажає знати всі подробиці з особистою метою)
Чудо в декрете• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
15 минут развлечения - это по-вашему ’ситуация описана поминутно’?
Ловлю капці
• 28 декабря 2023
Ответ дляНаизнанку
Ви бачили ресторани зараз? Немає вільних місць. Ви вважаєте, що прийти в ресторан раз на рік то -пафос? Ок
СережкинаЯ• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Розвага для дітей 10+
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
Радити можна, якщо є думки)
Якщо немає, то назва гри не допоможе
дитина 10+ не така вже й маленька, щоб зрозуміти, що здоров’я важливіше 15 хвилинної забавки. Друзі також дивні. Гості лише одні. І тим догодити не можуть, якщо знають про нюанси зі здоров’ям вашої дитини
СережкинаЯ• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
А ви смішна, Оце я не сплю до 2 години ночі з єдиною метою - дізнатися всі подробиці вашого дозвілля. У вас параноя?