Ловлю капці• Изменено 28 декабря 2023
Нестандартна ситуація… що робити
Дитину запросили на День Народження в ресторан з зоною активних ігор.
Була травма і наразі дитина тимчасово не зможе гратися в цій зоні.
Але вона її дуже любить. І коли дізналася, що свято буде там, почала ридати «навіщо мене туди запросили, я ж все одно не зможу там бавитися».
Я і не піти не можу (це наші найкращі друзі), і дитину засмучувати не хочу.
Та дитина ж теж не винна, що моя не зможе там грати.
Щоб ви зробили?
(Гральна зона платна і не дуже тривала по часу. Приблизно 15хв + 15хв)
Щоб ви зробили?
Мааарковная• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Одних
Если одних, зная ситуацию что второй ребенок не может прыгать, то с их стороны это мягкотговоря некрасиво, нехай идут в жопу.
Если бы мой ребенок сильно переживал, то я бы своего ребенка не травмировала в угоду чьей-то бабочке и не пошла бы. А если бы ребенок ну так повздыхал что ай как неприятно, потом сходим, то мы пошли бы. А как подумают про меня те «друзья» то их проблемы.
Мааарковная• 28 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ці питання ніяк не допоможуть з порадою.
Ви забули ще спитати наші імена))
Це ж точно «допоможе визначитися» з відповідями)
Ви забули ще спитати наші імена))
Фу хамло недоделанное, вот тем своим знакомым в таком духе и напишите)))) или жим жим, это вам не в инете по анонимом