База_птеродактилей• 28 декабря 2023
Как бы вы поступили аренда
В общем аренда на арбнб да границей долгое время (то есть по ценам арбнб).
Хост хотел получать наличкой без сайта, так и договорились, договора никакого нет естественно.
У меня возник форс мажор. Я сказала за 2 недели, чуть больше дальше, у меня фин проблемы и я не могу платить.
Сказала что могу освободить квартиру раньше.
Хост хочет ещё один месяц, мотивирую тем, что она просит только "штрафной месяц, а не оставшимся 3" (то есть по факту это уже будет 1.5 месяца. Вы бы платили?
Результат:
вже голосів:
37 (80.43%)
Нет, просто выехала бы
5 (10.87%)
Другие ответы
3 (6.52%)
Оплатила бы половину месяца
1 (2.17%)
Да, оплатила бы ещё плюс месяц
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ну він дуже розумний. Де ви взяли його телефон і як сконтактували вперший раз?
Скільки в нього обʼєктів і скільки відгуків?
По суті він зекономив ваші гроші, але тут повністю праві ви, можете зоч завтра зʼїхати і нічого йому не платити, так буде вірно.
Це перше. Друге, жодне правило афрбі не передбачає того яого він від вас хоче. Сидів би і не рипався.
Кракадэ• 28 декабря 2023
Якщо ціни аірбнб то не платила б. Так і сказала - вибачайте, але договору нема, а якщо є якісь проблеми, то й ці два тижня я проведу через airbnb . По факту, хост і так отримала більше грошей,бо ейрбнб не забрали свою комісію
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
По суті питання- на airbnb не платила б ні за що і категорично- ні!
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Через аирбеб я там жила пол года, или больше даже потом ещё на пол года договорились (первый меся аирбнб потом кеш)
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Комісію мала платити автор скоріш за все, але там є нюанси
Кракадэ• 28 декабря 2023
Я б така, шо ще б пригрозила йому, що спитаю в підтримки ейрбнб, як вони відносяться к тому, як хост здає квартиру клієнтам ейрбнб, але тишком нишком без їх відома
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Отзывов нормально, одна квартира.
Это так человек 30% экономит на налоге и сервисном сборе
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Да, и не светил деньги
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ясно.
Ну спокійно шлете його « лєсом» хитропопий чувак.
Яка це країна? У вас є якась переписка про домовленості через сайт?
Кракадэ• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Отзывов нормально, одна квартира.
Ось і я про це, так і скажіть - я погодилась на ваші умови і прекрасно знаю, що ви не платили ті 30%, а тепер ви погодьтесь на мої.
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Там есть комиссия с хоста и есть с гостя
Она мне не всю комиссию сбросила (30€ из 50€ сбора)
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Да, и не светил деньги
Він це не через гроші зробив, точніше не лише через гроші, а через те що якби в нього був хтось кращий на цей термін він би вас послав лєсом.
В цьому регіоні є сезонність?
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно.
Да, и через Ватсапп.
Я уже разрушила ситуацию, просто интересно как бы другие поступили
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Добре. Я все зрозуміла.
Коротко кажучи - в сад його
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В цьому регіоні є сезонність?
Это не курортный город
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Який ’штрафной місяць’, якщо ви просто можете (я не пишу що повинні, але можете) написати на неї скаргу та прибити рейтинг? Робіть так, як вам зручно. Це не довгострокова оренда, договіра не має. Ви об´єктивно праві.
Меня просто ситуация выбесила.
Я по факту могла в конце аренды съехать и сказать пост фактам. Я предупредила раньше, сказал что могу съехать раньше ( то есть не будет коммуналки и можно людей подстелить если будут) а с меня ещё месяц сверху хотели
Ответ дляБаза_птеродактилей
Меня просто ситуация выбесила.
Ми теж з травня по березень через ербіенбі знімали, але у нас просто золоті хости були. І контракт, і продовжували нам після півроку помісячно поки ми постійну квартиру шукали. У вашому випадку людина а просто офігівша.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Меня просто ситуация выбесила.
Автор, якщо вас мучить совість - розслабтесь, ви повністю праві. Я вам це кажу як суперхост на цьому сайті.
На вашому місці я б заплатила останній місяць лише у випадку якщо б це був непролонгований договір довготривалої і устна бомовленість. Аірбі- ні
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В смысле?
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме вам не зрозуміло?
Про устную договоренность
Ох, походу уже сплю
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Про устную договоренность
Ох, походу уже сплю
Я маю на увазі, якщо би наприклад, ви зняли цю квартиру по договору на рік, через ріелтора чи без ( але не через аірбі) у вас би закінчився договір овір і ви на словах би домовились його пролонгувати на умовний період і порушили домовленості- то я б на вашому місці оплатила якусь неустойку.
За квартиру яка ізначально здається подобово ні в якому разі, хіба за наступну добу для клінінгу. А так я б не платила ніякий місяць. Просто абалдєвший чувак
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо.
Ну там чуть скидка есть за месяц, на арбнб, вы поняли. Все равно процентов на 30-40 дороже аналогичных квартир.
Не понимаю почему меня третий день эта ситуация не отпускает
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Спасибо.
Тому що людина нагла і хотіла вам впарити свою наглість як нормальну штатну ситуацію. Не партесь ви реально праві. Я в житті наздавалась і назнімалась дофіга і трошки і в подобовій купу років. Зазвичай я захищаю колег
База_птеродактилей
• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Окей, спасибо за мнение
Папобус• 28 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Да, и не светил деньги
Так и скажите, что я же вам пошла на уступки- платила наличкой, вы на комиссии сэкономили, теперь пусть они пойдут на уступки.