Мурка в бурке• 28 декабря 2023

Дозвіл на призов військових від 60 років — Тимошенко

За словами Тимошенко, в Україні потрібно запровадити мобілізацію військових, що старші за 60 років. Вона переконана, що в державі чимало професійних військовослужбовців, які можуть вирушити на фронт для оборони країни, однак не можуть цього зробити через вікові обмеження в мобілізації. Депутатка зазначила, що варто здійснювати добровільний військовий призов чоловіків від 60 до 65 років.

"Зараз треба іншу річ прийняти, дозволити, а сьогодні це заборонено. Дозволити військкоматам мобілізовувати професійних військових віком з 60 до 65 років, якщо вони добровільно готові піти на фронт. Якщо людина має воєнну підготовку, якщо вона вміє користатися зброєю, якщо вона фізично здатна, якщо вона психологічно готова за доброю волею піти, дозвольте таким людям іти на фронт", — наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко наголосила, що зараз в Україні потрібно зосередитися над створенням власного військово-промислового комплексу, а не на запровадженні нових правил мобілізації. Депутатка назвала, яким коштом його можна створити.

https://armiya.novyny.live/dozvil-na-prizov-viisko...
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Так это во время войны. Когда у нас юридически будет война, вот тогда пусть и мобилизируют гражданских.
ха ха. юристы улыбнулись
Татьяна123• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Во время войны не было такого что-бы кадровая армия только воевала. Всегда были мобилизации.
А у нас совсем наоборот. Вся кадровая армия в тылу, а воевать отправляют тех кто даже в армии не был.
Татьяна-57fb• 28 декабря 2023
хватит все это жевать без конца и так все ясно кто идет на фронт под палкой по горбу , а кто нет никуда не пойдет
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Вот тут я и не могу понять что происходит...
kh0110• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
ха ха. юристы улыбнулись
Та они давно офигели от происходящего у нас...
Дюрлишка• 28 декабря 2023
20 миллионов против 146-ти, думаю все всё понимают
Манула• 28 декабря 2023
Ответ дляelenze66
Та вони там зразу від інфарктів/інсультів поляжуть. Ще одна клоунеса вилізла.
Кому війна, а кому піар на війні ...
winter2011• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
вы правы! 3 группа после мужиков за 60 это просто спецназ!
ось оригінал зі сторінки, ознайомтесь:
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Юристы по военному праву сдохли как класс
winter2011• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
https://www.obozrevatel.com/politics-news/nelzya-z...

ни слова про доброволие
опытных добровольцев ...как же не слова
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляwinter2011
ось оригінал зі сторінки, ознайомтесь:
Уже потому что она предлагает не мобилизовывать 25+ дает право ей называться врагом Украины, отпарвляя в армию мужиков 60+
Басина• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Нигде ни слова про добровольно! Она предлагает мобилизацию 27- и до упора
Депутатка зазначила, що варто здійснювати добровільний військовий призов чоловіків від 60 до 65 років.
kh0110• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Военное право это как?)
Дюрлишка• 28 декабря 2023
Ответ дляБасина
У нас многие мужики и до 60-ти не доживают)
winter2011• 28 декабря 2023
Ответ дляБасина
автор Вас не чує))) і продовжує що мужиков 60+ загонять воювати замість 25 річних
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляДюрлишка
Остатки на фронт
LudaSHS• 28 декабря 2023
В целом, с Пекарем согласна.
Система управления поламалась, чинам высшим все очень сложно, они не ’догоняют’, а передать власть ’единому правительству’ не хотят.

’Мобілізація виявляється завданням, з яким нинішня система управління країною не може впоратися. Значить, або доведеться міняти систему управління, або міняти прапор над столицею на чужий прапор.

Одна з базових теорем кібернетики, сформульована Вільямом Россом Ешбі, стверджує: складність системи, яка керує, не може бути нижче складності системи, якою вона керує. А якщо навпаки? Тоді система, якою керують, буде розвиватися (міняти стани) випадковим чином, або катастрофічно спроститься.

Простішою мовою: якщо система управління зустрічається з викликами, з якими не може впоратися, вона колапсує.

Мобілізація є питанням не військовим, а політичним та управлінським. Політичний аспект полягає у справедливості. Управлінський аспект полягає в можливості реалізувати задумане.

Небачена на українських теренах концентрація влади призвела до того, що така надмірно спрощена система управління не може впоратися з викликами.

Найкраще можуть впоратися з викликами дві системи: демократія та сильний авторитаризм.

Демократія живиться силою громадянського суспільства та здатна на інновації. Сильний авторитаризм на кшталт російського здатен на примус.😢

Слабкий корумпований авторитаризм не здатен ні на те, ні на інше.
Залучити громадян він не здатен, 🌹
бо вони йому не вірять. ‼️
Українська система являє собою суміш демократії та слабкого авторитаризму (Демократія показала свою силу на початку 2022, коли громадянське суспільство ринуло закривати собою всі управлінські діри: йшло добровольцями до ЗСУ, з нуля створювало тероборону, налагоджувало волонтерські поставки, рятувало людей з тимчасово окупованих територій тощо. Але громадянське суспільство у нас -- це активна меншість, його потенціал не безмежний.

Решту української системи управління становить слабкий авторитаризм (за термінологією Дарона Аджемоглу, ’паперовий левіафан’). 💥Він надзвичайно концентрує владу: всі рішення ухвалює невелика управлінська команда, уряд низведений до статусу підрозділу офісу президента, роль парламенту значно зменшена і він закритий від громадян, роль місцевого самоврядування значно зменшена, роль медіа зведена до ’єдиного марафону’ тощо. А недовіра до системи породжує бажання вийти за межі її впливу й контролю.

(До речі, зверніть увагу, що ніхто не спрямовує свою критику в бік уряду, який вніс законопроєкт, чи в бік парламенту, який його розглядатиме й ухвалюватиме. Всі знають, де знаходиться центр управління польотами.)‼️

❗️Питання мобілізації -- це передусім питання справедливості (грубо кажучи, треба мобілізувати пару відсотків населення, і справделивість полягає у рівномірному розподілі цих відсотків по різних соціальних групах, з наявністю чітких, прозорих та обґрунтованих винятків). Якщо система не зможе забезпечити справедливість, буде соціальний вибух. 🙀Якщо система буде закручувати гайки в умовах корупції та тотальної недовіри до неї, буде соціальний вибух.
По суті, ми станемо свідками й учасниками остаточного зламу пострадянської системи управління й народження чогось нового, адекватнішого часу й викликам.. Система, нездатна впоратися з викликами, колапсує. Або змінюється.’
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Назвали контракто модным импортным словом рекрутинг...Замечетельно. Изобретатели...суть не поменяласью
Татьяна-57fb• 28 декабря 2023
тцк скоро с маршруток и общественных мест переберутся в дома и будут людям двери выбивать и грузить на фронт вам что это напоминает ?
winter2011• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
ну якщо мужик в 60+ має бажання, то нeхай йде, що не так?про обов´язкову мобілізацію 60+ ні слова в пості
LudaSHS• 28 декабря 2023
Ответ дляwinter2011
ось оригінал зі сторінки, ознайомтесь:
Вот она
Чувсвует настрой, жаль Оп не чувсвуют. Система управления отстает во всем.
Нет справедливости, нет коммуникации с людьми, решили по советски развернуть махину в примус. Тимошенко, депутаты Голоса - опозиции первые ласточки
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Дульку вам на палочке а не полицию!
https://zn.ua/POLITICS/vyhovskij-o-mobilizatsii-pr...
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Он отметил, что те, кто мог и хотел пойти на фронт, уже сделали это.
Украинские правоохранители максимально вовлечены в работу Сил безопасности и обороны, заявил глава Нацполиции Иван Выговский, комментируя предложение мобилизовать на фронт еще 100 тысяч сотрудников полиции. Более того, во время интервью ’Украинским новостям’ госслужащий напомнил, что их задача — заботиться о безопасности внутри страны.
Выговский подчеркнул, что правоохранители, которые могли и хотели пойти на фронт, уже сделали это. Однако Нацполиция не может переводить своих работников в ВСУ, как это делает, например, СБУ.
’СБУ может, потому что они военнослужащие. У нас же специальные звания, и мы не можем переводить. У нас только один алгоритм – это увольнение. Кто хотел воевать, также имел возможность присоединиться к бригаде ’Лють’, – рассказал глава Нацполиции.
Он объяснил, что когда полицейские с офицерским званием переходят в ВСУ, то часто становятся там рядовыми. Такое случается, если раньше они не служили в армии и не учились на военной кафедре. Что касается тех, кто служит в бригаде ’Лють’, то за ними в полиции сохраняются звание и должность.
Татьяна-57fb• 28 декабря 2023
Ответ дляДюрлишка
им помогут не дожить с такой мобилизацией
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот она
Справедливая мобилизация это как?

Такого в Законе есть
Есть всеобщая
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
МВД похоже уже чувствует волшебный запах аромата от шинель номер 5...хахаха..
LudaSHS• 28 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Туда на должности огромный спрос
Там огого как устроится надо связи и деньги.
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Туда на должности огромный спрос
И шо они дураки после этого не передовую идти?
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
Придумали еще эти дамские бронежилеты...Хоть бы размеры были уже как в лифчиках!
автор Мурка в бурке • 28 декабря 2023
лучше бы Тимошенко предложила молодняк 18-25 в пехоту отправить и снят с ротации людей которые два года уже на войне