Тоскующая• 28 декабря 2023

Чи має магазин повернути кошти?

Замовила сукню на відшив. Терміни, які обіцяв магазин закінчуються сьогодні.
Перед замовленням уточнювала, що сукня на новий рік. Магазин обіцяв встигнути. Сьогодні запитала за відправку, а їх відповідь, що сукня буде після нг.
Пропонують обрати будь яку відшити сукню з їх асортименту. Але я не хочу.
Прошу за повернення коштів. Магазин має повернути кошти в цій ситуації чи ні?
автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Обрати відшиту*

из_под_тишка• 28 декабря 2023
Как давно начали шить?
Витворунка• 28 декабря 2023
Так, мають повернути
автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Как давно начали шить?
Я замовила 17 числа. Термін був 8 робочих днів.
Уточняла ще, що мені сукня потрібна на нг.
вАлнуюся сильнА• 28 декабря 2023
Проблемный покупатель
из_под_тишка• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Ну тогда я на вашей стороне.
dulenok• 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
да, но и магазин никто не заставлял браться за заказ...могли бы изначально уведомить, что в сроки не укладываются

автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
В чому моя проблемність? Я говорила, що сукня потрібна на нг. І як замовляла запитувала чи все буде.
Танго утрьох• 28 декабря 2023
Это жесть
Радість моя• 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
Проблемный магазин
Винник• 28 декабря 2023
Скорее всего они ещё и не начинали шить ваше платье, поэтому требуйте деньги.
автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ дляВинник
Теж так думаю. Бо вони пропонують обмін на будь яку відшиту з їх асортименту.
Весотехник• 28 декабря 2023
Просто попользовались бесплатно Вашими деньгами
Жена_КотораяСтена• 28 декабря 2023
Була точно така ж ситуація.
Казали- термін 7-9 днів, сукню я отримала через 21 день!!
Гроші не хотіли повертати.
Весотехник• 28 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Була точно така ж ситуація.
Гроші не хотіли повертати.
Потому что ж типа товары под заказ не меняются, не возвращаются , но вообще хоть бы скидку предложили , раз не выполнили в срок
Сонечко• 28 декабря 2023
гроші навряд чи повернуть, тому ще індпошив.
Крамниця - кідалово.
автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Так в них це постійна колекція так би мовити суконь. Укр бренд.
С розміру не було, вони запропонували відшити.
Тобто це не під мої параметри сукня.
Швидка Настя• 28 декабря 2023
Пусть возвращают. Мы так шкаф заказывали - 2 недели изготовление. Потом начали завтраками кормить и ’ну какая вам уже разница, подождите еще пару дней, если будете в другом месте заказывать, еще 2 недели прождете’. Я сказала, что принципиально дебилам денег не плачу, поехала и забрала.
Весотехник• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Тобто це не під мої параметри сукня.
Бессовестные , пусть возвращают деньги

автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Була точно така ж ситуація.
Гроші не хотіли повертати.
Випадково не на «м» магазин? Бо це там, де я замовляла. І в них 200 тисяч підписників.
Конотопська відьма• 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
Та действительно. Она ж не уточнила что на этот новый год, а не на 2025
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
у чому автор проблемний? у тому, що продавець від жадності нахватався замовлень, які не спроможний виконати? ще й до речі, вони підвели автора, оскільки я треба терміново вирішувати, що вдягнути. уявіть, якби це була якась важлива оказія - весілля абощо
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Тобто це не під мої параметри сукня.
вимагайте кошти. я на ярмарку кілька разів міряла, були по розміру непідходящі, самі пропонували вшити-підшити, завжди робили як казали.
Куплю орехи• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Тобто це не під мої параметри сукня.
В чем проблема заказать готовое платье в любом другом магазине?
Этих магазинов, продавцов как грязи, вам сказали ждать 8 дней, значит до 25го, но вы только 28го решили просить деньги обратно и узнать о статусе заказа.
Для меня это странно
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
ага, я так стіл для переговорів замовила, мало того що всі терміни зірвали, так ще й не передзвонювали! я дзвонила і вислуховувала їхні сльозливі історії, як у них немає електрики (це ще до війни було). ну то хоча б передзвонити можна і попередити-вибачитись?
Marmu• 28 декабря 2023
Ответ дляКуплю орехи
Для меня это странно
що саме дивно? у автора є і інші справи, вона що тепер має весь час присвятити цій сукні чи що?
автор Тоскующая • 28 декабря 2023
Ответ дляКуплю орехи
Для меня это странно
Я живу не в великому місті. Все що було можна офлайн купити, то жах. Онлайн на мій бюджет, з моїм побажанням кольорової гамми ця сукня була оптимальна.8 робочих днів. Вчора був 8-й день. Сьогодні написала зранку.
Швидка Настя• 28 декабря 2023
Ответ дляКуплю орехи
Для меня это странно
Шо ви говорите? Речь-таки наверное о рабочих днях? Сегодня и должны были отправить. А проблема в том, что автор не получила товар, за который, между прочим, заплатила и зря потратила время. И вынуждена еще потратить, чтобы выбить из магазина деньги обратно и найти замену.
Тепличная• 28 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проблемный покупатель
Серьёзно? Ппц.
Карамбулкул• 28 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Кроме ’говорила’ что-то о строках есть зафиксированное?
Где заказывали? Информационные данные магазина есть? Подтверждение оплаты какое?
С 99.9% уверенности, к сожалению, денег не вернёте.
Отшив - это раскрой ткани под конкретного клиента. По законам отрезы ткани возврату не подлежат.