НуКаНаКа• 28 декабря 2023

Ситуація на кордоні з Польщею

Добрий вечір. Можливо, хтось їхав недавно зі Львова до Кракова рейсовим автобусом. Скільки часу стояли на кордоні? Маю квитки на літак із Кракова, не знаю за скільки часу купувати квитки на автобус.
Гореотума• 28 декабря 2023
Берите за сутки. 10 часов на границе- это норма,а часто и больше
Чаклунка-ведунка• 28 декабря 2023
Доба в запасі, так було завжди
Грабля• 28 декабря 2023
Я всегда покупаю билет так чтобы после автобуса ночевать в Польше перед вылетом... иначе полюбому бы не успевала на самолеты
автор НуКаНаКа • 28 декабря 2023
Ответ дляГрабля
В мене літак о 19-00. Думаю, якщо виїду о 21- зі Львова, то буде норм
Нафаня Маня• 28 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
https://t.me/Customs_ier_kiev/2953
Грабля• 28 декабря 2023
В такому випадку думаю що встигните, але дивіться ще що за перевізник. Якщо це автолюкс то це зупинки лише в великих містах а якщо типу частники то вони в кожне село можуть заїжджати. Я так раз їхала, доречі зі львова, то після кордону ми витратили на 5 годин більше лише на села. Я раджу автолюксом їхати.
Lysiiiiii• 28 декабря 2023
Мінімум за добу! Зараз дуже багато черг
40каградусная• 28 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Певний ризик є.
У вересні люди бігали до перших автобусів у черзі, щоб їх взяли. 18 автобусів стояли. Краківець.
Почемучечка• 28 декабря 2023
їдьте потягом, будете в ПЕРЕМИШЛІ о 7 ранку
Кто крайний?• 28 декабря 2023
Стояли кілька днів тому 12 годин. Люди переходили в попередні автобуси за 1000 грн.