Я не розумію, чому я повинна сплачувати за якийсь розподіл газу щомісяця, якщо там ніхто не живе і не користується газом. Як ви вирішили це питання?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
Що таке плата за розподіл газу?
Всі споживачі, які мають підведений газ, мають платити за його доставку, навіть якщо їм не користуються. Плата за розподіл палива — це гроші на утримання та ремонт трубопроводів. Її вартість відрізняється в кожному регіоні України. Для зниження тарифу треба опломбувати всі газові прилади, що не працюють.
Конфет04ка• 06 января 2024
этот вопрос решается только отключением от газа (документальным и физическим). в противном случае, даже если газом не пользуетесь, вы обязаны оплачивать стоимость распределения из расчета:
- 39 куб.м. в год - только приготовление пищи;
- 126 куб.м. в год - приготовление пищи + подогрев воды;
- 314 куб.м. в год - комплексное (в т.ч. отопление)
указанный объем умножается на ваш тариф вашего гор/рай/облгаза и делится на 12, получается ежемесячный платеж.