Питання в тому, що можливо це ліжко і не потрібно зовсім ?
Ми переїхали не було часу обирати/купувати ліжко. Купили класний ортопедичний високий матрац.
Спальня на другому поверсі- покриття кавролін. От все ніяк не було то часу обрати ліжко, то не подобається нічого.
І я думаю, може ну його і жити без ліжка?
Ответ длята самая
Ото у вас в США проблеми)
Сорі, у вас я бачу куди глобальніші : постоянно виснет советчица!
Куди ж мені зі своїм ліжком
Ответ дляфафелька
Ми з чоловіком недавно розібрали своє ліжко і поклали матрац просто на підлогу, щоб було на одному рівні з дитячим ліжком (в дитини ліжко з матрацом фактично на підлозі). Дуже зручно виявилось, дарма не зробили так раніше.
Ну от і нам зручно
Ответ для vihola
Змогла б, але навіщо, якщо ліжко зручніше . А не повзати по землі.
Про повзати по землі не зрозуміла
Ответ для vihola
Ну а як, ви на ліжко сідаєте, потім лягаєте.
Коли встаєте відповідно так само, сідаєте і встаєте на ноги. А не на коліна з колін.
Сідаю нормально, встаю теж з ніг, а не з колін. Висота матрацу більше 40 см
любительница• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куди ж мені зі своїм ліжком
Лєгко
Chamomile5• 28 декабря 2023
Тимчасово так. Сплю в коридорі без ліжка майже усю війну. Головне хороший матрас і місце, щоб зручно
Згадала, як спали на надувному матраці під час ремонту. Пів року було супер, а потім почав лопати грижами , ото звуки і відчуття, а потім логістика , де замовляли матрац і ліжко, на три тижні раніше привезла ортопедичний матрац а потім і ліжко. То спала по всякому:)
Ще бачила матраси кладуть на деревʼяні піддони, ті піддони так чудово маскуюють і сплять.