Love_Love_Love_• 28 декабря 2023

Ви б змогли жити без ліжка, лише, з матрацом?

Питання в тому, що можливо це ліжко і не потрібно зовсім ?
Ми переїхали не було часу обирати/купувати ліжко. Купили класний ортопедичний високий матрац.
Спальня на другому поверсі- покриття кавролін. От все ніяк не було то часу обрати ліжко, то не подобається нічого.
І я думаю, може ну його і жити без ліжка?
margaritavoronina1• 28 декабря 2023
Я так два роки жила з сином

Kika-6655• 28 декабря 2023
Ото проблемы у людей...
та самая• 28 декабря 2023
Ото у вас в США проблеми)
автор Love_Love_Love_ • 28 декабря 2023
Ответ длята самая
Ото у вас в США проблеми)
Сорі, у вас я бачу куди глобальніші : постоянно виснет советчица!
Куди ж мені зі своїм ліжком
фафелька• 28 декабря 2023
Ми з чоловіком недавно розібрали своє ліжко і поклали матрац просто на підлогу, щоб було на одному рівні з дитячим ліжком (в дитини ліжко з матрацом фактично на підлозі). Дуже зручно виявилось, дарма не зробили так раніше.
Горськ• 28 декабря 2023
Могла б без проблем
автор Love_Love_Love_ • 28 декабря 2023
Ответ дляфафелька
Ну от і нам зручно

vihola• 28 декабря 2023
Змогла б, але навіщо, якщо ліжко зручніше . А не повзати по землі.
МашМааш• 28 декабря 2023
Специально в подростковом возрасте воевала с мамой, чтобы кровать убрали, спала на матрасе)
Сейча с мужем тоже спим на хорошем высоком ортопедическом, он хочет купить кровать , а мне капец комфортно
автор Love_Love_Love_ • 28 декабря 2023
Ответ для vihola
Про повзати по землі не зрозуміла
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Про повзати по землі не зрозуміла
Ну а як, ви на ліжко сідаєте, потім лягаєте.
Коли встаєте відповідно так само, сідаєте і встаєте на ноги. А не на коліна з колін.
автор Love_Love_Love_ • 28 декабря 2023
Ответ для vihola
Сідаю нормально, встаю теж з ніг, а не з колін. Висота матрацу більше 40 см
--Мята-• 28 декабря 2023
на ковролине можно и сесть, скатерть растелить, зачем тот стол со стульями…
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ок, то які проблеми, насолоджуйтесь комфортом.
любительница• 28 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Куди ж мені зі своїм ліжком
Лєгко
Chamomile5• 28 декабря 2023
Тимчасово так. Сплю в коридорі без ліжка майже усю війну. Головне хороший матрас і місце, щоб зручно
Виктория Победина• 28 декабря 2023
Нет, для меня кровать обязательна, без нее некомфортно.
ku4eravaku4erava• 28 декабря 2023
Вставать не комфортно...но ваше право жить как вам комфортно
bespe4na_mavpa• 29 декабря 2023
4й год так живем, матрас 180*200)

natadr• 29 декабря 2023
Згадала, як спали на надувному матраці під час ремонту. Пів року було супер, а потім почав лопати грижами , ото звуки і відчуття, а потім логістика , де замовляли матрац і ліжко, на три тижні раніше привезла ортопедичний матрац а потім і ліжко. То спала по всякому:)
Ще бачила матраси кладуть на деревʼяні піддони, ті піддони так чудово маскуюють і сплять.
Говорилка• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я тоже на матрасе сплю без кровати. Но высота моего - 5 см. На день приходится сворачивать - места в квартире мало. Зато ночью места для одной достаточно.
МаТраСы• 02 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
то нащо тему створила тоді?