Миссис Буркул• 29 декабря 2023

Я в розпачі. Дитині півроку. Чоловік сказав, що втомився працювати…

Я не розумію що мені робити. Сказав не хоче працювати, нічого не хоче,?депресія в нього. А як і на що нам жити? Таку маленьку ніхто в садок не прийме та і житла свого немає. В кого були схожі ситуації? Як йому допомогти, що мені робити?
Вподобайден• 29 декабря 2023
Ответ дляПросто красавица
Видите ли депрессия? Люди из окна выходят, матери убивают детей, сами убиваются. Что значит не видела, у вас было много знакомых с диагностированной депрессией? Или что вы должны были видеть? Какой кошмар, люди что вы говорите....
А вы что говорите? Мужу автора уже кто-то диагноз поставил? Что делать с ребенком? В окно тоже выйти или что?
Просто красавица• 29 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
Мы не знаем того человека, это вопросы к автору, что там за муж. А если она бегом выскочила за какого-то малознакомого чувака и родила от него, не зная даже, по жизни ли он такой лентяй и долбограй или реально человека болезнь накрыла, то кто ей дохтор? Чем мы можем помочь??? Мне вспомнилась история, мусолили тут, как женщина утопила двоих детей. Прикол в том что муж видел что что-то не так, апатия, безразличие ко всему, и тупо орал на нее что она лентяйка и недотепа .
Вподобайден• 29 декабря 2023
Ответ дляПросто красавица
Так вот именно что мы не знаем. Слова мужа, которые автор цитирует о других женщинах, которые много зарабатывают, наталкивают на мысль, что у него не депрессия, а хитрожопость налицо.
Tammy21• 29 декабря 2023
Дитину не думайте йому залишати, якщо роботу знайдете. Якщо там депра та криє сильно, то це небезпека.
У вас взагалі є сили його кружляти зараз?
Відірву та викину• 29 декабря 2023
Ответ дляПросто красавица
Тут вважають, що депресія дозволена лише жінкам.
А чоловік «должен по определению «
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 декабря 2023
А він хотів дитину в війну? Чи ви примусили його?
Обнимашкина• 29 декабря 2023
Автор, отведите мужа к психиатру срочно
Человеку может быть реально очень плохо
Таблетки помогут снять острое состояние
Не относитесь безразлично к беде вашего мужа
Мао_Мяо• 29 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А як можна примусити?
Chaterbox• 29 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ні і не каже…
Він не ігроман ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
А як можна примусити?
Ну дітей/то жінки звичайно хочуть. Не дають вибору. Чоловікам вони не потрібні.
Попадалочка• 29 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нашо они женятся расскажите? Дети не потрібні, еду на одного дешевле покупать..

Я-то согласна, я не замужем и никогда не буду.

Но муж автора свадьбу сыграл и кончал в неё.. нахрена?
Может всех женатиков считать умственно неполноценными априори? ))
Курочка• 29 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тобто примусили? Мами, ви синачкам розказуйте якось, звідки діти беруться
Курочка• 29 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви б теж сходили на консультацію бодай до клінічного психолога, а далі він підкаже, чи сам справиться, чи таки психіатр.
Здоров´я важливе
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 декабря 2023
Ответ дляПопадалочка

А ми не знаємо обставин їх одруження. Жінки схильні уявляти те, чого нема. Може в неї останній вагон там муляв.
Пустощі-веселощі• 29 декабря 2023
Ми були в такій ситуації, як я завагітніла чоловіка скоротили, знайшов роботу через рік, жили на мою фін подушку майже весь декрет, бо постійно міняв роботу, а що робити
Встидаюся запитать• 29 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
Болезнь не спрашивает разрешения. Но я еще не видела человека, который грудного ребенка с женой бросил бы на произвол судьбы, потому что ему видите ли надоело и у него депрессия.
С ребенком что делать?
Пощастило вам, а таких повно насправді
Ситуацію чоловіка автора ми не знаємо
Може є причини, а може просто дурко. Є ж безповідальні люди, яким на все начхати
Танго утрьох• 29 декабря 2023
Любовницу нашёл и свалить хочет, и стыдно признаться
В декрета частенько такое
Мрію про пончик• 29 декабря 2023
Ответ дляТанго утрьох
В декрета частенько такое
Теж так думаю
Закохався в іншу жінку, а признатися не вистачає сміливості. А ви в собі шукаєте причини
ЖивунаБагамах• 29 декабря 2023
Авторе, Якщо ви почнете щось робити, на вас буде дитина, робота і чоловік. Зараз відстороньтесь і нічого ре робіть!!
Дайте подуться• 29 декабря 2023
Нехай іде в декрет, ви на роботу. Нормальна практикаб
irinka_kyiv• 29 декабря 2023
Ответ дляОбнимашкина
Автор, отведите мужа к психиатру срочно
Человеку может быть реально очень плохо
Таблетки помогут снять острое состояние
Як можна силоміць відвести людину до лікаря? На практиці. Чоловік автора відмовляється іти до лікаря
Зубная фея• 29 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
У неё тоже депрессия?
Пищалка• 29 декабря 2023
Тріпануть. Ти ба, втомився
Вподобайден• 29 декабря 2023
Ответ дляЗубная фея
У неё тоже депрессия?
Кто его знает. Достаточно же просто сказать: у меня депрессия и вот уже можешь на все забить. Мужу тоже диагноз не ставили.
Зубная фея• 29 декабря 2023
Ответ дляОбнимашкина
Автор, отведите мужа к психиатру срочно
Человеку может быть реально очень плохо
Таблетки помогут снять острое состояние
Тут не принято жалеть мужиков
Ширли-Мырли• 29 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Були такі розмови раніше, що он та жінка багато заробляє, вона молодець. Напевно хоче дійсно, щоб я вийшла замість нього на роботу, я не знаю.. питаю нічого не говорить, нічого не хоче…
Автор, зараз багато чоловіків в такому стані. Не хоче на роботу, бо це постійні нерви, що принесуть повістку. А вдома теж нерви, бо дитина мала. Пропонуйте варіанти, щоб зберегти сімю, якщо дійсно цього хочете. Нехай сидить з дитиною, а ви виходьте працювати. Ще невідомом, кому при цьому буде гірше.
ЯспАкойнаЯ• 29 декабря 2023
Можливо, чоловік просто боїться мобілізації і хоче вдома пересидіти, від гріха подалі. А списує на депресію і т.д.. Співчуваю Вам, автор. Сил і мудрості розрулити цю ситуацію!
Мао_Мяо• 29 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дивно. В мене і чоловік хотів. Але як модна примусить, якщо не хоче?
Зубная фея• 29 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ваш, разумеется, на коленях умолял. Как у 99% советчиц.
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 декабря 2023
Ответ дляirinka_kyiv
І що лікар скаже?
-ну да, війна, пиздець.

В Дніпрі знесли роддім. Просто влучанням вранці.