Вподобайден• 29 декабря 2023

Питання про зимове взуття суперфіт

Всередині вовна. Вони у вас пахнуть неприємно чи ні?

Перший рік, що купила такі боти дитині. Запах страшенний. Але він у них якось звалився в море і батько потім вчасно не висушив.
Тепер не знаю, це від того промокання (тоді куплю просто нову пару таку ж), чи від ніг через вовну (тоді більше суперфіти не беремо).
Прала, запах тільки трохи зменшився. Озон прибрав, але до першої носки(
Мовчу, але хочу• 29 декабря 2023
Нема такої проблеми. Дитина в суперфітах 11 років.

Прокофіївна• 29 декабря 2023
Суперфіти багато років носим. Хороше взуття. Треба брати ті що goretex. З пропоканням не стикались.
автор Вподобайден • 29 декабря 2023
Ответ дляПрокофіївна
Гоотекс і є. Але коли ти ВПАВ У МОРЕ, він якось не дуже добре захищає 😅
автор Вподобайден • 29 декабря 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дякую. Тоді, напевне, таки якась пліснява завелася
Ермолайчик• 29 декабря 2023
Син зараз носить Суперфіти, без запаху. Теплі та зручні
Катастрофа• 29 декабря 2023
Утеплитель был и шерстяной, и синтетика, запаха никогда не было. Но бывают же разные ноги.
автор Вподобайден • 29 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
Грибка нет. В синт. викингах ничего не пахнет, но суперфиты мягче и ему больше нравятся. Но зайти в прихожую я не могу((
Весела моль• 29 декабря 2023
Суперові Суперфіти, завжди теплі ніжки, запаху не помічала.
Спішу - перекидаюсь• 29 декабря 2023
Трое детей,все ок с ними
Но тут как то была подобная тема,что при намокании целиком у людей они пахли,пришли к тому что может это связано с составом клея

автор Вподобайден • 29 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Трое детей,все ок с ними
Спасибо!
Колупалочка• 29 декабря 2023
Мій старший наступав у суперфітах в глибоку калюжу, набрав через верх води.
Але я ж про це знала, вдома випрала і висушила, то запаху не було.
Наскільки я пам´ятаю, утеплювач там синтетичний був, хоч і схожий на вовну.
Вже більше 10 років обом купую суперфіти.