Та прям багіня• 29 декабря 2023

Дівчата, сьогодні колядують чи ні?

Ходили хлопці типа колядувати, може щось змінилося і сьогодні також можна? Чи це щедрування, а вони перепутали.
Наталия-68fe• 29 декабря 2023
З якого це дива?.. Сьогодні вже 29 грудня. Щедрувати будуть 31 грудня, а посівати 1 січня.
Наталия-68fe• 29 декабря 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А кто второй дядечка? Не тот, который красивый.
Малюк (СБУ)
постою_послушаю• 30 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мабуть так, я виросла в селі, я колядувала, щедрувала, я пам´ятаю як ми діти прийшли до одного чоловіка, а він нам сказав ’Йдіть звідси нещасні щедрівники’, це було єдиний раз коли нас послали грубо кажучи, в селах люди чекають на колядників, особливо старі самотні люди.
Мій чоловік родом з Луганської обл.вони не колядували, він не знає, що це таке, і для чого.
А ми ходили і це приємні спогади з дитинства, в селі по-іншому, в селі більше люди дотримуються традицій.
Я из города, Донецкая область, разговариваю и отвечаю по-русски, колядовать ходила и сама, и с дочкой, колядников всегда жду и всегда им рада.
Дурацкий вывод про русский и украинский, вот такие дописувачі и сеют раздор
КоКоКоКоКоКо...• 30 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Не сіють а правду пишуть.
КоКоКоКоКоКо...• 30 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Розкол є є і я його тут бачу, ви уважно читали тему, що тут пишуть’Зачем эти колядки, я их не понимаю, не хочу чтоб колядники мне надоедали, закрываемся от них’, де я сію роздор, чи ви думаєте що таке мені україномовній приємно читати.