Та прям багіня• 29 декабря 2023

Дівчата, сьогодні колядують чи ні?

Ходили хлопці типа колядувати, може щось змінилося і сьогодні також можна? Чи це щедрування, а вони перепутали.
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
31 грудня щедрий вечір, а 1 засівають.
Здається так.
энциклопУдия• 29 декабря 2023
Ага, свідки Єгови
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
По какому поводу колядовать?)))
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Автор колядувати можна до закінчення різдвяних свят.
Молода і нерозважлива• 29 декабря 2023
Приходили малые,Киев
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
По какому поводу колядовать?)))
Христос Народився.
автор Та прям багіня • 29 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Приходили малые,Киев
В мене теж Київ.
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ага, свідки Єгови
Ох ух эти ’иеговы’... под окном вторые сутки ’колядуют’ ночью... и не холодно же
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Христос Народився.
Когда?)))
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Когда?)))
25 грудня
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
25 грудня
Ну так причём тут даты позже
Плету интриги• 29 декабря 2023
Мене цікавить інше: як оце батьки не бояться відпускати своїх дітей ходити по чужим квартирам у місті? Ну в селі я розумію,там всі один одного знають,а тут взагалі Київ..
энциклопУдия• 29 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вони ще поки тренуються, чекайте ще де Нових рік
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну так причём тут даты позже
Колядувати можна до Водохреща.
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Та вот представляю уже..
Маю декілька думок• 29 декабря 2023
Мы домофон и дверной звонок отключили, чтобы не надоедали эти колядники-щедрувальники.
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Ходять по своєму будинку.
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ещё лет 5 назад так сделала, чтобы не беспокоит никто зря. Кому надо- позвонят предварительно по телефону
Плету интриги• 29 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ходять по своєму будинку.
Так хоч по своєму,хоч по чужому. Хтозна хто відкриє двері. У нас,наприклад, на одному поверсі жили батьки з двома синами. Сини-наркомани. Вони не буйні,ніколи за ними нічого не помічала,але фіг би я відпустила свою дитину навіть у себе в будинку..
Може це я ляклива,хз
Маю декілька думок• 29 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А мы на праздники каждый год отключаем. Не понимаю я этого хождения по квартирам.
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Може це я ляклива,хз
Ну різні батьки є, хтось відпускає , а хтось ні.
автор Та прям багіня • 29 декабря 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Я живу на новому місці, в минулому році нікого не було. В цьому хлопці років по 14. Дзвонили і сусідам також
Тролю як можу• 29 декабря 2023
Цікаво, українською пишуть ті, хто радий колядникам, російською ті, хто не раді колядникам.
Самая СоветЧиваЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Бред)
Сегодня я не я• 29 декабря 2023
Так)
Маю декілька думок• 29 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так)
А кто второй дядечка? Не тот, который красивый.
Гигиенишвили• 29 декабря 2023
У моей кумы дочка занимается на народном кружке и наколядовали с группой детей 12 тыс для ЗСУ за полдня. Они ходили по местным предприятиям. Там целое действо поставили. Костюмы классные и главное актерская игра.
КоКоКоКоКоКо...• 29 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Мабуть так, я виросла в селі, я колядувала, щедрувала, я пам´ятаю як ми діти прийшли до одного чоловіка, а він нам сказав ’Йдіть звідси нещасні щедрівники’, це було єдиний раз коли нас послали грубо кажучи, в селах люди чекають на колядників, особливо старі самотні люди.
Мій чоловік родом з Луганської обл.вони не колядували, він не знає, що це таке, і для чого.
А ми ходили і це приємні спогади з дитинства, в селі по-іншому, в селі більше люди дотримуються традицій.
Уравнобешенная• 29 декабря 2023
Ответ дляТа прям багіня
В мене теж Київ.
Коляда це взимку одразу після зимового сонцестояння. Колядування це не християнська, це ще язичницька традиція.
Щедрувати це на старий новий рік (нове літо), який колись язичники святкували навесні, потім восени як іудеї, потім взимку і ще раз взимку. Тому прилетіла ластівочка, тому сію посіваю. Після всіх цих змін все сплуталось, влада та церква допомогли((( то й люди тепер плутають колядки з щедрівками. Моя прабабуся 9 року народження, то казала тоді вже не всі розбиралися, а зараз тим паче.

https://www.oru.org.ua/index.php/bogoznavstvo/kolo...
Гигиенишвили• 29 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да, моя бабушка всегда ждала колядников. Любила, когда дети красиво пели и не стесняясь выступали. Не дежурные колядки, а именно с песнями или сценкой, звездой. И соседи меня с сестрой ждали. Это одни из самих ярких воспоминаний из детства. Когда можно было креативно и весело проявить себя. Поэтому прям умиляют насколько люди сейчас в условиях войны способны заморочится так, хоть на сцене показывай. Восстанавливают традиции. Просто браво. Я посмотрела видео с дочкой кумы и у всех девочек веночки красивые или чільця, намисто, пояски. Это просто отдельный вид искусства украинские костюмы.