А я с Рио-де-Житомира!• 30 декабря 2023

У кого то есть новогоднее настроение?)

Результат:
вже голосів: 252
229 (90.87%) Нет
23 (9.13%) Да
МаксХмара• 30 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Вже залились зранку?
Та ладно, сейчас многие так думают
ДелайКак_Я• 30 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Вже залились зранку?
А що не так? Правду пише людина
СкиниУскачи!• 30 декабря 2023
Ні.
Вчора ввечері проїхала біля місця, де впали ракети, там були ще пошукові роботи, люди обіймалися, плакали і чекала на звістки про рідних, а потім проїхала біля головної ялинки, там натовп, весело, пьяні люди кричали, хороводи водили, їм пофіг на все.
І так сумно стало, який там настрій, один скаче, інший плаче, це про нас.
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляХвець-тець
Думала не наша країна. Такий релакс ці гори, дерева, схід сонця
Наша, найкраща!
жижифреймут• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не понимаю зачем на этот коммент кучу фейспалмов ставят)) нытики хотят свой негатив перекинуть на людей с настроением, но у них ничего не получится
Я теж цього не розумію 🤷‍♀️ як може не бути святкового настрою? Хіба можна дарувати кацапам таке задоволення, як позбавити нас щастя, радощів та задоволення від життя? Вчора рознесли спортклуб, де я тричі на тиждень відновлювала себе, чудом вижила тренер. Я страшенно люта за це на русню, але все одно святу бути 🎄🎉❄️☃️
Херсон це Україна• 30 декабря 2023
Ответ дляПік Антна
31.12. вилізе в екран зомбоящика пика Зеленого гада, привітає мудрий нарід, зачитає текст, який йому написали спічрайтери. І 2024 стане для нас початком кінця- кінець демократичній краіні, привіт диктатура жорстка.
Хто чим наповнений з того і пре.
жижифреймут• 30 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
У нас траур в городе, после вчерашнего обстрела. Официально отменили все детские празднования.
Вчера вечером шла по улице, ехал троллейбус с огоньками и даже от него ощущения не те, что в мирное время
Дніпро? Я вчора була у Мост-сіті, дещо з подарунків докупала та відмітила для себе, що народ дійсно трохи пригнічений. Студенти ще так-сяк, посміхаються. А інші дійсно без святкового настрою
Херсон це Україна• 30 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
В Києві тежтак, підлітки посміхаються, а дорослі пригнічені, та і є чому.
ПрипоРошенная• 30 декабря 2023
Удалено администрацией...
Seehund• 30 декабря 2023
Нет, абсолютно. В этом году даже ёлку не покупали.
Пік Антна• 30 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Вже залились зранку?
жіночкко, заливаються в колі вашої сім´ї
Херсон це Україна• 30 декабря 2023
Ответ дляПік Антна
Така була гарна тема, ні треба влізти з політикою Зе обгадити, задовбали ви вже люди, поплавлене суспільство .
dreamsunny• 30 декабря 2023
Зачем провокационные темы создавать? Особенно если выехали и находитесь в безопасном месте.

Вчера столько горя параша нам принесла, кто-то без дома остался, кто-то родных потерял(похороны придутся на НГ)....некоторые без света сидят....
Хвець-тець• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Наша, найкраща!
+100
Живчик-счастливчик• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А Вы опрос создали, чтобы нытиков выявить и обгадить?
Хвець-тець• 30 декабря 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
Які новини з кордонами?
Метелики на душі• 30 декабря 2023
Ответ дляdreamsunny

Новорічний настрій є тільки у тих, хто по Німеччинах та Польщах сидять
ПампушОК• 30 декабря 2023
Ответ дляПік Антна
Мені подобається, як кожен раз після вибранного українцями президента, пишуть, говорять такі речі. Після кожного!!!Вчора жіночка на роботі теж виступала, згадувала корупцію, крадіж коштів, гуменітарки.... А увечері пішла набрала собі продуктів додому, які призначені для робітнтків на обід. Все починається з малого.....
Калинові вуста• 30 декабря 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
А я брата с племянниками на новый год ждала из Польши... Четверо детей. А тут новость, что многодетных не выпускают.... Теперь может не приедет(
булоТАЙминуло• 30 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Да!
Ого сколько 🐸 фейспалм уже влепили)))
Ракета поздравит скоро !
Хочу в БАНю• 30 декабря 2023
мы вчера успели купить елочку и сделать🤣 есть конечно)
автор А я с Рио-де-Житомира! • 30 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Я у Львові. Які питання?🤦‍♀️
Форточка• 30 декабря 2023
У мене вчора окрім ракет ще й злетіла одна угода за яку мала отримати гроші.
На вулиці війна , на рахунку 29,44 грн. Діти без подарунків.
Настрій за...сь 😥😭😭😭😭
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Якраз вони не дуже святкуюють нових рік
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляФорточка
Настрій за...сь 😥😭😭😭😭
Так Дєд мороз принесе))
Форточка• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Так Дєд мороз принесе))
Немає у мене такого діда мороза (
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я у Львові. Які питання?🤦‍♀️
І тема російською? Серьозно
Пампушечка• 30 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ракета поздравит скоро !
.
Ответ дляКаляка маляка
І тема російською? Серьозно
А ви думаєте у Львові немає російськомовних людей? Вы волшебная
Працівниця року• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Сьогодні траур.