А я с Рио-де-Житомира!• 30 декабря 2023

У кого то есть новогоднее настроение?)

Результат:
вже голосів: 252
229 (90.87%) Нет
23 (9.13%) Да
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А ви думаєте у Львові немає російськомовних людей? Вы волшебная
Та повно, всягоко наїхало (
Метелики на душі• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не понимаю зачем на этот коммент кучу фейспалмов ставят)) нытики хотят свой негатив перекинуть на людей с настроением, но у них ничего не получится
Ви взагалі в адекваті?
автор А я с Рио-де-Житомира! • 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Та повно, всягоко наїхало (
Я народилась у Львові, але сім‘я російмькомовна. Обидвами мовами володію прекрасно. А ви розпалюєте ворожнечу. « всякого наїхало» кого всякого? Ви так називаєте своїх громадян? Огидно.
Ответ дляМетелики на душі
Ви взагалі в адекваті?
Так, а ви?
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тільки сім´ї колишніх КГБістів у Львові російськомовні. Вони і наїхали. Огидно
Чупокабра• 30 декабря 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
Ответ дляКаляка маляка
Думаю їм на вашу думку байдуже)) Желаю хорошего Нового года и праздничного настроения! Будьте проще и добрее!❤️🎄
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У Львові новий рік ніхто не святкує.
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
мы вчера успели купить елочку и сделать🤣 есть конечно)
Ёлка искусственная?) Уже успел самый главный украшатель посидеть там
Хочу в БАНю• 30 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
да, вчера ходили и выбирали) У нас тут только пальмы из живого! Она выдержала за ночь 4 котов🤣
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляФорточка
У мене вчора окрім ракет ще й злетіла одна угода за яку мала отримати гроші.
На вулиці війна , на рахунку 29,44 грн. Діти без подарунків.
Настрій за...сь 😥😭😭😭😭
Ще 2 дні, бажаю вам до НР не одну ще угоду укласти
Ухахайкина• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Та повно, всягоко наїхало (
Візьміть дідову рушницю і відстрілюйте ВПО, патріотка ви наша.
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Елка- титан
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляУхахайкина
Без вас розберуся
Хочу в БАНю• 30 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
Елка- титан
там снизу метало каркас. и все ветки держатся на скрутке, их можно опустить или поднять вверх, елка чума короче, еще и с шишками🤣
Форточка• 30 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
Нажаль в мене це не реально до нового року. Від багатьох факторів залежить.
Але я ваше побажання візьму на січень. Там якраз очікую рішення по двом
Дякую вам 🙏
Вам також здійснення бажань в новому році
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ёлка очень классная и смогла ещё выдержать проверяльщиков- то вообще супер крутая
Ухахайкина• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Без вас розберуся
Та щоб ще з вами не розібрались!
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляУхахайкина
Та щоб ще з вами не розібрались!
Панюсю, шо вам треба?
Хочу в БАНю• 30 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
пасибаа🤌🏻😺 хорошего вам нового года!!!!!)
Бідося• 30 декабря 2023
Вчера была на похоронах очень уважаемого хорошего человека, учительницы моих детей. До сих пор не могу поверить 😥 Потому настроение, которое в свете последних новостей и обстрелов и так было тревожным, стало совсем депрессивным (((
Ухахайкина• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Панюсю, шо вам треба?
Нешого. АТ контролюйте, а то луснете ще на свята.
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Взаимно!
Каляка маляка• 30 декабря 2023
Ответ дляУхахайкина
Які ще свята? Різдво вже минуло!
Ухахайкина• 30 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Які ще свята? Різдво вже минуло!
Колядки, Водохреща, Стрітення.
Plushaa• 30 декабря 2023
Настроения нет, впервые за всю жизнь. В прошлом году было даже, без света, а в этом году никак
Напланетянка• 30 декабря 2023
Плять , народ,?почитайте Філатова, мера Дніпра і почуйте його!!!!! Перестаньте сратися!!!! Ми зʼїмо один одного так. Співчуття всім з Києва. Настрою звісно немає. В нас вже 13 загиблих. Хотіла ялинку поставити. Обмежусь генеральним прибиранням та тарілкою бутерів на стіл. Телевізор включати не буду, там нема кого дивитися
Фляшунька• 30 декабря 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ні.
Вчора ввечері проїхала біля місця, де впали ракети, там були ще пошукові роботи, люди обіймалися, плакали і чекала на звістки про рідних, а потім проїхала біля головної ялинки, там натовп, весело, пьяні люди кричали, хороводи водили, їм пофіг на все.
І так сумно стало, який там настрій, один скаче, інший плаче, це про нас.
А ви б хотіли, щоб усі сумували? Життя - воно таке. Так завжди було і буде. Я вчора поревіла зранку. Потім кішка давала концерт я з нею погралася, посміялася. Потім пішла у магазин за продуктами до свята.
ЛеньГуглить_правда• 30 декабря 2023
Я взагалі людина оптимістична і доброзичлива. Люблю радіти за інших.
Але... Зараз війна. На фронті загинув брат. Будинок батьків пошкоджено вибуховою хвилею. Радіти просто сил немає...
Але, знаєте, подарунки дітям купила, щось приготую, ялинка стоїть. Діти ж не винні в діяннях цих тварей
ЛеньГуглить_правда• 30 декабря 2023
Ответ дляБідося
Скільки їй було років?
Співчуваю...