Мороженная курица• 30 декабря 2023

Після пологів не була у гінеколога

Пройшло 2 роки
Записалась до лікаря
Але не знаю говорити їй що я не була після пологів на огляді чи ні .
Чим відрізняється післяпологовий огляд від звичайного?
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
В мене назначен апойтмент в госпіталь на червень був . І куди мені було писати ? Коли вони написали що дуже багато людей чекають в зв´язку з коронавірусом така черга. І багато таких як я. Нажаль вам погано пояснили , дивлячись яка ситуація.
Куди черга,на гінекологічне узі? Ситуації ж різні.

ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну,я вам казала що мене на узі покликали на протязі місяця але я писала кожного понеділка) У чоловіка боліла спина,він потрапив до вузького спеціаліста теж за місяць. Треба описувати свою проблему нормально,казати що не можете працювати і нормально існувати. У мене доречі шию скрутило, gp на наступний день мені подзвонила після мого повідомлення,спитала чи хочу я на прийом чи я хочу знеболювальні по рецепту і порадила мазь найкращу. Може це від медичного центру залежить ще.
Я зі спиною потрапила в той же день через 2 години . З дитиною теж проблем не було і з мамою все швидко . А от про гінеколога і апойтмент в госпіталь на який треба чекати через чергу місяцями то інше питання . Не все так швидко
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну швидше не буде , тим паче правила змінюються і не в кращу сторону.. я думаю ви в курсі. Деякі профессії взагалі родину не можна буде приєднати. Нажаль.
Що швидше не буде, ми ж уже приїхали,а робочу візу треба було чекати і ще за неї заплатити. А ми ще не вирішили чи хочемо тут залишитися. Правила змінилися для тих у кого дохід низький,наскільки я знаю.Це якщо на візу подаватися робочу.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ні , інша діагностика. Втрата ваги дуже сильна 4 кг за місяць і проблеми з жкт.
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну,мені не довелося чекати,що я можу вам ще сказати. Тим паче,мені сказали що через місяць апоінтмент згорає,якщо мене не запросили в госпіталь і я повинна прийти в мед центр під кінець і тоді вони самі будуть дзвонити і шукати мені місце.
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
4 кг за місяць це норм втрата ваги, хіба ви їли відрами і всеодно худли.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
По робочій візі також зміни . Роботодавцям буде не дуже вигідно. Краще своїх брати .
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Згорає якщо ви не прийдете в назначений час.
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Роботодавець мого чоловіка чекає нашого рішення. Але мені тут інше не подобається і це не медицина,а дороге житло і наркотики і відсутність нормальної поліції.

НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні, ще і якщо мені не назначають дату і не запросять.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Моя вага 50 кг , і втратити для мене 4 кг за місяць це дуже багато! Я не могла їсти , в мене діарея була кілька разів на день . Відрами ніколи не їла ! Я не важила 100 кг ! Тому не пишіть дурниць!
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так зарплата у iT сфері наче не маленька тут. Наркотики є і в Україні ,.особливо зараз коли канабіс дозволили.. Поліція тут добре працює , може у Лондоні погано бо багато людей.. я не в Лондоні. Мені Лондон взагалі не подобається щоб жити.
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
У нас аренда 2500 тільки за так собі квартиру. А чим більша зп тим більші податки. Ми тут живемо гірше ніж в Европі,наприклад. Тут наркомани не ховаються як в Україні і траву палять замість звичайних сигарет де завгодно
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не бачила ,.але я в іншому місті ,.і в нас взагалі хороший , спокійний район.. може від района залежить, є неблпгопооучні . В Лондоні наплив іноземців дуже великий. Взагалі не всім англійцям той Лондон і подобається , так вибратися, погуляти , а щоб жити так ні . Моя знайома живе і хоче переїхати в інше місто.. якщо б не робота чоловіка то давно б переїхали.
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так в інших містах і зп не як в Лондоні і роботи мало.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ні, в нас роботи повно. Я б не сказала , дивлячись яке місто. Ну якщо порахувати оренду житла то одне на одне виходить. Житло аренда не дешева .
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Якої роботи, управлінцями з зп по 90-120 тис багато роботи? Сумніваюсь.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну чому ви так і вважаєте що тільки в Лондоні классно? Ну різні спеціальності є . В мене у подруги взагалі чоловік лікар так взяли будинок за мільйон фунтів.
Топтунша• 30 декабря 2023
Моя соседка после родов ни разу не была у гинеколога, сыну 36 лет. Когда стало плохо - начала обследоваться. В итоге рак шейки матки, неоперабельный, умерла через месяц.
Я после этого каждый год хожу на осмотр - лучше минута дискомфорта за то я уверена что все хорошо.
А вы сама решайте.

НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так лікарі більше заробляють) навіть джипі від 75 тис отримують,а вони навіть не справжні лікарі))
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Він анастезіолог. І їм Лондон той і не треба. Нам також у чоловіка хороша посада і зарплата і є житло і все під боком. Так і в інших. Це українці рвуться в той Лондон бо вважають там зарплаты величезні і будеш як сир в маслі кататися.. зараз вже переїжджають в інші міста
Курочка-чубаточка• 30 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Цікаво, я в Англії,тут дуже активно дзвонять якщо давно не перевірявся,шлють різні брошури додому з інформацією. Якщо ок приймають то кожні 3 міс треба ходити міряти тиск і вагу. Може тому в них і менше смертей від раку.
Ви точно-точно в Англії? І були навіть в гінеколога? При тому, щоб британці потрапити до гінеколога треба, як мінімум завагітніти. І вам щотримісяці перевіряють тиск і вагу? От де таке?
НашлаПерепискуМужа• 30 декабря 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не писала що була у гінеколога,мені це не знадобилося, я була на узі,здавала аналізи, все ок,навіщо мені до гінеколога? Щотримісяці тиск і вагу перевіряють для поновлення рецепту для ок.