Слава Українi• 30 декабря 2023
Косметика для тих хто не робить макіяж
Привіт всім! Запитання - якщо я не користуються декоративною косметикою, то такі засоби як гель для вмивання і міцеральна вода, мені без потреби купувати? Дивлюся на Bioderma
БоВжеВільна• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Я б не сказала що в мене так
То нащо вам біодерма.Вода ж є
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Тогда вам не надо
Я теж так подумала. Але будь яка думка зайвою не буде
ОбережнаЯ• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Так можна просто водою і достатньо
Вода не змиє шкірний жир, пил, а тільки змішає це все і залишить на шкірі - отримаєте забиті пори, прищі …
Баррикадница• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
О, ні це точно не про мене. Фізіолель мій максимум.
Ваша справа))
Потім розказують в 45 про генетику
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляБоВжеВільна
То нащо вам біодерма.Вода ж є
Та от думаю, що може і не потрібно
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
В мене немає прищів.
ОбережнаЯ• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
В мене немає прищів.
Ну, то будьте щасливі!
Для чого тоді ваша тема ?
Снідаю авокадо• 30 декабря 2023
декоратиною косметикою не користуюсь але це впливає на те що потрібна доглядова косметика. однієї води не достатньо.
у мене обов’язково є гель для вмивання,
і щось для пілінгу ( його роблю не кожен день)
шкіру перед нанесенням крему чи сироватки потрібно гарно очистити від вуличного пилу і бруду який зібрався на лиці протягом дня. простої води для цього не достатньо
у мене обов’язково є гель для вмивання,
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну, то будьте щасливі!
Для чого тоді ваша тема ?
Вияснити треба мені чи ні. Таки ні. З´ясувала
парИла я парИла• 30 декабря 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Якщо заради експерименту не наносити косметику добу, і ватним диском з міцелярною водою протерти обличчя, диск буде мати легкий сірий наліт. Це і є бруд, мікробруд, пил, від подушки, від повітря, словом все те, що навколо. Тому міцелярна вода за бажанням, звісно, і за комфортом. Але вона гарно очищує шкіру і без макіяжу. Тому можна гель/пінку, і міцелярну. Тут все від вподобань.
Белизной тоже можно протереть лицо и диск тоже наверняка будет грязным. Но для чего , если очистить его можно и более щадящими средствами?
Баррикадница• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Ви так все жля себе зясовуєте?))
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляБаррикадница
Ви так все жля себе зясовуєте?))
Все, що мені потрібно з´ясувати і чи має це сенс.
Дюйм оф о4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Є фірми з гарним складом, визнані світовими дерматологами, до чого тут білизна.
парИла я парИла• 30 декабря 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мицеллы- это всегда про ПАВ и никак иначе. Понимаете? А ПАВ - это всегда про уничтожение микробиома. Когда в этом есть потребность- это одно,а когда ее нет,но человек все равно использует мицеллярку, он просто вредит своей коже.
Мастер Класс• 30 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Так в умывалках тоже пав содержаться
парИла я парИла• 30 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
Так в умывалках тоже пав содержаться
1. Есть умывалки без ПАВ
2. ПАВ в умывалках не такие ядерные как в мицелярке
Поміркована думка• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Так можна просто водою і достатньо
Да, запросто можно умываться просто водой и лучше кипяченой или дождевой, мягкой. И если раз в неделю пользоваться мягким скрабом и увлажняющим кремом после умывания, то кожа будет даже лучше, чем от множества разной химии.
Аристократка-тунеядка• 30 декабря 2023
Ответ дляПоміркована думка
Сто процентов. А то сначала убивают кожу разными пав,а потом лечат дорогими кремами.
Слава Українi
• 30 декабря 2023
Ответ дляПоміркована думка
Дякую, якось так я роблю.
Не худа ні разу• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Мене цікавить, чи потрібно мені міцелярка і гель для вмивання, якщо декоративною я не користуються
Не потрібні.
Не худа ні разу• 30 декабря 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Навіть якщо не користуєтеся косметикою, як очищуєте шкіру? Просто вмиваєтеся водою?
Я - так)
Солоденька цукОрка• 30 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Я не пользуюсь пенками/гелями, тоже не крашусь
Мастер Класс• 30 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
1. Есть умывалки без ПАВ
Нет умывалок без пав, они не будут работать. Пав разные как и в мицелярке