СМСница• 30 декабря 2023

Шароварщина. Як ви до такого ставитеся?

Ці всі пісні ваньки встаньки; жарко жарко, пес патрони. Справжню українську культуру не так популяризують, зате є таке як на фото. Хтось правда думає, що це гарно та патріотично?
автор СМСница • 30 декабря 2023
ОбережнаЯ• 30 декабря 2023
Кожному своє ))) скільки людей, стільки думок і смаків
Альдебаран• 30 декабря 2023
Вообще мне нравятся, конкретно эти ёлки)
Не зви чайна• 30 декабря 2023
Не, вы немного не так поняли значение слова шароваршини
Саджу все зарання• 30 декабря 2023
В чому проблема?
Copy-Paste• 30 декабря 2023
А Ви хотіли триколірну ялинку?
Не їм після шостої• 30 декабря 2023
Ну может хоть так запомнят как выглядит флаг и не будут путать
А по факту, это всего лишь цвета.
Я как носки желто голубые купила, мне тоже натыкали, что не патриотично
Ермолайчик• 30 декабря 2023
Мені і вишиванки з гербом та прапором Не подобаються, хоча загалом вишиванки обожнюю. Кожному своє. Це не про нашу культуру, це більше про те, що краще продається.
Не зви чайна• 30 декабря 2023
Вообще, маленькие жовто-блакитні ёлочки прикольно смотрятся в тц, магазинах, салонах
После 18• 30 декабря 2023
У американцев и британцев флаги везде и в самых неожиданных местах.
Любимка-анонимка• 30 декабря 2023
Отвратительное исполнение. Смотреть противно. Не поют, а мерзко крывляются, на весь экран жуйку жьет (пывоваров) та фу... Не тошните ими хоть здесь!
Попадалочка• 30 декабря 2023
Нетерпимо ставлюсь, бо щароварщині як явищу насправді дуже багато років і вона побудована навмисно таким чином, щоб нав´язати стереотипи про фольклор та побут країни, які не мають нічого спільного з істиною.
Суть щароварщини лишається такою ж, як і 70 років тому, змінюється лише наповнення відповідно до моди.
Ніколи не страждала зайвим патріотизмом, але таку підміну і спрощення культури не люблю.
Меряю от 0• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
фото
Покажіть, як ви популяризуєте гарно і патріотично.
Саджу все зарання• 30 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
А Ви хотіли триколірну ялинку?
Очевидно)
Прийшла розповідати про наболіле: чебурашка, дід мороз та Снігуронька)
автор СМСница • 30 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А потім сміються з України, що в нас смішна культура, смішні традиції. Ну а як з такого, що робиться не сміятися?
Не зви чайна• 30 декабря 2023
Шароварщина (також шароварництво) — культурологічний та журналістський термін, як правило негативний, на означення зображення та розуміння української культури за допомогою псевдонародних елементів костюма та побуту.
Бандитка Сью• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Хто сміється? Бидло?
Жертва интернета• 30 декабря 2023
Только посмейте сказать что то против... вслух.
Саджу все зарання• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Хто сміється?
Не зви чайна• 30 декабря 2023
Ответ дляПопадалочка
Это просто елка в цветах флага, а не шароварщина
автор СМСница • 30 декабря 2023
Ответ дляСаджу все зарання
В чому проблема?
У тому, що українську культуру не показують, а таке показують. А потім сміються з України та її традицій
Забризкана водою• 30 декабря 2023
А что не так? Песни мне многие нравятся, ёлки прикольные. Почему нет? Вот коврики у порога - точно не нравятся.
Не зви чайна• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Простите, но кто смеётся? Рашисты?
Распутница• 30 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Він нещодавно виступав в нашому місті. За пару днів до концерту організатори шукали волонтерів, обіцяла зустріч з зіркою. Те саме і за пару годин до концерту. Вже безкоштовно людям пропонують і не йдуть))
Попадалочка• 30 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Це несмак з претензією на український стиль. Вважаю недоречними кольори прапора де попало.
автор СМСница • 30 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
А Ви хотіли триколірну ялинку?
А ви вже собі таку ялинку купили та пса Патрона під неї?
Бандитка Сью• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Змінть коло спілкування. Сміятись з культури чужих народів це дно
автор СМСница • 30 декабря 2023
Ответ дляНе їм після шостої
А по факту, это всего лишь цвета.
А кто не помнит?
Саджу все зарання• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Ялинки в торгових центах?
Яке вони мають відношення до культури? Кому їх показують? Хто з них сміється?
Істеріомама• 30 декабря 2023
Для мене це кіно про Кайдаша