рукиЖимолости• Изменено 30 декабря 2023
Порадьте косметолога, що дуже добре коле ботокс під очі. Київ
До недавнього часу била себе в груди що нічого не буду колоти в лице, треба старіти прородньо.
Але за останній рік, купа стресів, безсоння, тривожність - і шкіра навколо очей просто жах, купа мімічних зморшок, хоч взагалі не посміхайся і не жмурся ніколи, а мені тільки 30.
Порадьте хорошого косметолога з медичною освітою, у якого робили цю зону.
Креми всі до одного місця.
Библиотекарь• 30 декабря 2023
Ботокс-клуб на Гринченко 7, Елена Владимировна. Много лет у нее именно глаза колю
рукиЖимолости
• 30 декабря 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Один ботокс вам не поможет, нужен и хороший уход в этой зоне
Та догляд є, але що він зробить, крім живлення і зволоження?
Лукава_Кiшка• 30 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А какие препараты она колет?
Сумчатая кошка• 30 декабря 2023
Я у цеї лікарки колола, все добре. Мед освіта є. Салон на Печерську.
Библиотекарь• 30 декабря 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
А какие препараты она колет?
Ботокс, диспорт, если речь о ботулотоксине. А так вообще много чего, у них есть сайт, с названиями и ценами
Лукава_Кiшка• 30 декабря 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Спасибо
рукиЖимолости
• 31 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Від осіб з медичною освітою краще триматись подалі. Почитайте, що пишуть на офіційному сайті ВОЗ:
Ага, треба йти до самоучок, шо купляє препарати у якихось підвалах? Не знає ні анатомії, ні фізіології, і тим паче, що робити у випадку гострої алергічної реакції?
Дякую, насмішили, я сама з мед.освітою.
рукиЖимолости
• 31 декабря 2023
Ответ для-Ань-
А як ви перевірите наявність медичної освіти у косметолога?
Дипломи у них є.
Ответ длярукиЖимолости
Дякую, насмішили, я сама з мед.освітою.
То ви знаєте, що робити у випадку гострої алергічної реакції.
І знаєте, як вчились ваші однокурсники, щоб отримати диплом, а не в паінті намалювати.
рукиЖимолости
• 31 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Диплом зараз дуже просто перевірити.
Сама собі ту допомогу скоріш за все я не надам.
У вас якісь дикі погляди. Ви боїтеся лікарів? Ні до кого взагалі не звертаєтеся ніколи?
Ответ длярукиЖимолости
Диплом зараз дуже просто перевірити.
Якщо здорова, то нічого колоти собі не буду.
Може то у вас тригер на 30 років? А якщо рік почекаєте, то знову будете бити себе в груди.