ЖонДуан• 30 декабря 2023
У вас тоже сейчас так на кухне?
вентиляторная• 30 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Люди на 3 дні роблять)
Ні,якби я отак наготувала,то вже б завтра і снідала і обідала.На сніданок млинці,в обід салатик .Та розійшлося б,якщо ще в кого сімʼя,то треба.Автор молодець,я то вже роками на такі подвиги не готова,колись раніше,то було.Вже постаріла і облінилася вщент.
ЖонДуан
• 30 декабря 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Автор, все у вас дуже красиво і смачно, не слухайте негативу. Робіть собі і своїм близьким свято, цінуйте приємний час, проведений разом. Так вже склалося традиційно, що атрибутом свята є гарний стіл, що ломиться від страв. У вас все в міру, багато хто готує не два, а п´ять салатів, м´ясних страв декілька, різні голубці, котлети і т.д. Солодких десертів також декілька. У вас все в міру, все чудово, родиною ви то швидко з´їсте, не буде воно тиждень стояти, зате першого січня, можливо, ви не будете у плити стояти
Бажаю вам щасливого нового року!
Розкажіть, що то за пиріг/торт/чи запіканка з родзинками?
Спасибо за приятные слова. То по типу львовского сырника, но по сути запеканка, но вкусно конечно.
Тішуся неперетішуся• 30 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Жесть(((. Я думала це жарт про тазік олів´є. Воно ще з ковбасою((
Я только с колбасой люблю. Такой же тазик делаю на семью)
Автопортрет нурофена• 30 декабря 2023
На рождество похожее было. На новый год готовка около 2 часов займет максимум, поэтому завтра буду готовить.
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ясно)
Всіх підсаджую• 30 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
З яких пір любов до себе треба виправдовувати?
Это не любовь к себе, а обыкновенная лень. Я вот сейчас пишу здесь и тяну время, чтоб не идти в ванную смывать косметику, потом наносить уход. Мне лень и не хочется, но я встану и сделаю это из любви к себе. Так и с готовкой, я люблю себя и своих близких, поэтому вместо того, чтоб провалятся день, я приготовлю вкусный стол и устрою прекрасный праздник.
Марипосса285747• 30 декабря 2023
Нет. Только торт пеку. Мясо и рулеты замариновала, остальное завтра
АнтиТанкист• 30 декабря 2023
Тут как почитаешь…оборжаться можно какая элита!
И только из под ножа едят , и не доедают и не готовят тазики салатов, и не жрут на ночь… ну прям обосраться какие леди.
Зато как глянешь на фотки посуды и приборов которые тут выставляют, или новогодние сервировки, сразу понятно что все эти понты это выдумка.
Будте проще!
Прикуси Язика• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Так і подумала, бо з родзинками. Смакоття!
У нас два салати (олів´є і шуба) + медовик.
Вважаю, що досить скромно, якщо чесно. Зазвичай більше смаколиків на свята, але в цьому році буде так. Олів´є і медовик вже готові. Завтра шуба. Ну може ще желе фруктове зробимо, щоб легкий десерт був.
Щастя-здоровля• 30 декабря 2023
А я завтра буду готувати. Зроблю і олів´є і мімозу салати. Щось так захотілося, як у дитинстві. І гаряче щось теж.))
ЖонДуан
• 30 декабря 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Будте проще!
Прям как кошечка моя. Только с под ножа ест. Мяско или рыбку ей никакого корма ей только свежее воспринимает)
Паспортний стіл• 30 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Тобто, якщо в готуванні задіяні тільки ви, то з вашої ж логіки ваші близькі вас не дуже й то люблять?
ХаДиДиШь• 30 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Жріть і ви, а то такі злі.
Завтра приготовлю и поужинаем.
Фото выставлять не буду, не вижу необходимости держать всех в курсе))
Ответ дляЯжемать Мне можно
Подобається, то хто ж проти, хай ’упахіваються’ на кухні. Але ж виставляючи такі пости, дивно розраховувати, що всі будуть тільки лайкати і казати вау. Мені не хочеться вже готувати цілими днями. Я краще більше відпочину, з дитиною і чоловіком проведу час, а їжу замовлю. Для цього інші і працюють.
С каким же пренебрежением вы это пишите
Лунтик-паунтик• 30 декабря 2023
Завтра буде все свіже, сьогодні вже повечеряли, вчорашнє їсти не любимо
ХаДиДиШь• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Покушайте, а то голод вас выдает.
На ночь есть вредно
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Будте проще!
Просто можно подумати мізками, що це різні люди)) але ж ні це одні і ті самі))). Я тут в житті ніколи нічого не показувпла. Один раз тільки терасу хтось просив з каміном показати, то вже наслухалась)))
Ответ дляЖонДуан
Зайшла почитати ваші відповіді, бо теж стало цікаво що спекли, в мене зараз щось схоже).
Ви молодець, хороша господиня, як більшість україночок, не звертайте уваги на негатив.
Згодна з попередньою дівчиною, яка справедливо вас похвалила, з кожним її словом.
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Кішечка може, а людина ні?)
Щастя-здоровля• 30 декабря 2023
Ответ для vihola
А що це у Вас таке смачне?)
ЖонДуан
• 30 декабря 2023
Ответ для vihola
Очень аппетитно, мы творожное все любим. У меня не сильно и получается...но съедается все равно
Пампушечка• 30 декабря 2023
Ні. Із приготувань тільки маринується стегно індички в холодильнику.
Mrs.Sexuality• 30 декабря 2023
Салат что слоями на ночь закончила и ещё один типо намазки. Покупной стоит шуба.
Но мы с друзьями.
Завтра мясо по французски с меня, и закуски хочу от себя сделать. Оливье, крабовые, ещё мясо и детям с них.
И не смотря на это выйдет ОЧЕНЬ много, по любому. Ну пусть...
Но мы с друзьями.
Всіх підсаджую• 30 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
С чего вы это взяли? Я где-то написала, что все лежат на диване, а одна я готовлю?
Прикуси Язика• 30 декабря 2023
А млинці у вас з чим?
Побачила ваші млинці і....чоловік зараз пішов смажити. Молока немає, то на воді. Ось так захотілося.
До речі, колись була ситуація, що грошей не було на молоко, а млинців хотілося, то вже так робила раніше з водою, мені чогось навіть більше сподобались. Так що раджу спробувати, чи хоча б навпіл.