ЖонДуан• 30 декабря 2023

У вас тоже сейчас так на кухне?

Триндю-бриндю• 30 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ні) Фільм дивлюся, ялинку увімкнула. Нічого не готую
Теж ’Реальне кохання’ ввімкнула , ялинка стоїть неприбрана , тільки з балкону занесли...
Завтра діти може прикрасять, трохи святковіша ніж звичайно будеи вечеря....
Якось зараз ці святкування ніби і ’ не на часі’, реально немає настрою. . (Наперед вибачаюсь перед тими, хто святкує всупереч всьому бо новий рік це святе і т п))
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
Люди різне люблять. Не судіть всіх по собі.
Наприклад мені шуба на наступну добу смачніша аніж щойно приготована.
Виходячи з Вашої логіки,Ви 1 числа готуєте вівсянку,а не доїдаєте те,що приготували на стіл? Воно ж вже не свіже)))))
Да, ми не нічого не доїдаємо.
Жена аллигатора• 30 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Язик чи м´ясо. З ковбасою робили 30 років назад
З вареного серця ще роблю
Українська Мрія• 30 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
У меня там куча грязной посуды и я без задних лап. Сварила холодец, засолила рыбу, испекла медовик. Вроде ничего такого, но я приболела и мне тяжеловато оказалось.
Пока только медовик могу показать, после фото еще и грецкими украсила, а то грустные миндальки какие-то)
Ням))
Пуки-куки• 30 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Жріть і ви, а то такі злі.
Сама не знаю• 30 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Да, ми не нічого не доїдаємо.
Викидаєте? Чи прямо абсолютно все з´їдаєте під нуль?
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Гарний такий і високий
Жена аллигатора• 30 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Не 15 хв.1 годину
Яку годину? Олів.є?? Ви спите над ним чи що?
Доль Чекомбана• 30 декабря 2023
Автор, Вы умничка, я увы отстаю. Только овощи сварила.
Амбасадор щастя• 30 декабря 2023
Не так, почти. Пирог испекла. Тесто на пиццу сделала. Яйца отварила. Сейчас поставлю вариться морковь и картофель. Салаты будут как у Вас крабовый и оливье. Завтра все сделаю.
Kika-6655• 30 декабря 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ні і не збираюся. Не голодували рік
Я вот не пойму, почему обязательно каждый раз нужно подчеркнуть шо #мынегаладали. Ну окей, молодцы.
Нравится людям накрывать столы на праздники.
Крию матом страшно• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Тоже удивилась....особенно у всех ’нет, у меня не так у меня чистота’ как будто я свинюка какая то.
Я вам так и написала, но я ненавижу готовить и для меня чистота и пустота на кухне - особое удовольствие. Были времена, когда приходилось упахиваться, готовить 100500 блюд, вся посуда занята, холодильник забит, на кухне дурдом. Бррр.
Короче, ничего такого не имела в виду, если что
Пуки-куки• 30 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Не смішіть людей. Це на 10 чол чи на 3 дні?
Якщо різати все ножем то так і виходить, робила олів´є тиждень назад на 5 яєць, чистила, різала, мила посуд ну ніяк не 15 хвилин.
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
З´їдаємо практично все.
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Люди на 3 дні роблять)
Мэри Попкинс• 30 декабря 2023
Нет, готовить буду завтра. Люблю все свежее
автор ЖонДуан • 30 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Ні, в мене чисто
І я не готувала нічого, крім сніданку
Да, мы уже поняли что у всех тут только чисто и больше ничего.
Кубик Рубика• 30 декабря 2023
Я подсела на штоллены. Очень люблю работать с тестом. Уже продавать их начала, мои есть не успевают))))
Мамзелькіна• 30 декабря 2023
Чоловік маринує качку.
Все))
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Як зварили овочі, заливаєте холодною водою. Шкіра відпадає. На 5 яєць? Не знаю що це значить.
автор ЖонДуан • 30 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так Ви весь день у плити, а я відпочиваю. В цьому різниця.
У меня не может быть по другому, семья из 5 человек. И каждый помогает чем то.
Playland• 30 декабря 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Чого б це? Напевно є холодильник у людей.
Салат в магазині вже постояв і до НР як мінімум 36 год
Чесно, ще жодного разу не їла салат пізніше наступного дня максимум. Хоча, можливо в гостях таким в частували
Жена аллигатора• 30 декабря 2023
Купили на бутери рибу, хамон. Чоловік з донькою роблять крембрюле..я завтра зроблю шубу. На цьому все.
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Ви запитали чи у всіх так,люди вам відповідають. В мали всі так як ви за добу салатів нарізати?))
ротцвеники• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Може бути по іншому...
Прикуси Язика• 30 декабря 2023
Автор, все у вас дуже красиво і смачно, не слухайте негативу. Робіть собі і своїм близьким свято, цінуйте приємний час, проведений разом. Так вже склалося традиційно, що атрибутом свята є гарний стіл, що ломиться від страв. У вас все в міру, багато хто готує не два, а п´ять салатів, м´ясних страв декілька, різні голубці, котлети і т.д. Солодких десертів також декілька. У вас все в міру, все чудово, родиною ви то швидко з´їсте, не буде воно тиждень стояти, зате першого січня, можливо, ви не будете у плити стояти Бажаю вам щасливого нового року!
Розкажіть, що то за пиріг/торт/чи запіканка з родзинками?
автор ЖонДуан • 30 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Покушайте, а то голод вас выдает.
СирОжино пирОжино• 30 декабря 2023
Нет.Нет денег.
Яжемать Мне можно• 30 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Подобається, то хто ж проти, хай ’упахіваються’ на кухні. Але ж виставляючи такі пости, дивно розраховувати, що всі будуть тільки лайкати і казати вау. Мені не хочеться вже готувати цілими днями. Я краще більше відпочину, з дитиною і чоловіком проведу час, а їжу замовлю. Для цього інші і працюють.
Горда пташка• 30 декабря 2023
Ні, я кухні ідеальний порядок. Всі давно повечеряли.