Намакушка• 30 декабря 2023

Польща. Хто вже подав на карту побиту і отримав децизію?

Розкажіть скільки у вас тривало від подачі до децизіі і до пластику?
І що робити з дітьми, якщо поки що зі статусом карту дітям зробити не можна.
Дякую
А вот недавно• 30 декабря 2023
Є групи у ФБ
Там вже до дир це все розписано за два роки переписано
Не боюся осуду• 30 декабря 2023
Мені цікаво, чи враховується період перебування по статусу УКР для отримання карти сталого побиту
Безлім на все• 30 декабря 2023
Термін отримання децизії дуже відрізняється в різних воєводствах. Від 4-6 місяців до 2 років
Голодаю• 30 декабря 2023
То залежить від воєводства . Строки дуууже різняться
Голодаю• 30 декабря 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Може для резидента? Для резидента рахується, а сталий то про інше.
Голодаю• 30 декабря 2023
З дітьми нічого не робити, вони знаходяться легально згідно устави. А далі або продовжать легальне перебування, або дозволять подаватися на полонченіє з родиною.
автор Намакушка • 30 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Дякую!
Млинці зі смайликом• 30 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Поки ті, хто на песелі укр будуть мати можливість подавати на резидента, то все ще може змінитись..
Я б так впевнено про це зараз не говорила б
автор Намакушка • 30 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну ми тут майже два роки.
Для резиденства буде рахуватися
Голодаю• 30 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
На резидента рахуються роки легального перебування. Статус Укр, як віза або карта побиту це легальне перебування. І багато українців вже подаються на резидента, які перед війною були на візі 4 роки, а потім отримали статус Укр. Ніяких проблем.
Млинці зі смайликом• 30 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
На візі можна жити рік,якщо Національна.
Далі мала йти перерва у перебуванні в Польщі або подача на карту
Віз на 4 роки не робили.
Не пишіть дурниці.
Голодаю• 30 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Віз на 4 роки не робили.
Не пишіть дурниці.
Ви дуже далекі від практики легалізації іноземців в Польщі.
Весотехник• 30 декабря 2023
Ответ дляА вот недавно
Є групи у ФБ
Дайте назву будь ласка