Баба_Воля• 30 декабря 2023
Выбор сумки. Фото
Какая модель красивее?
Результат:
вже голосів:
42 (31.58%)
Фото 3
36 (27.07%)
Фото 1
33 (24.81%)
Фото 4
22 (16.54%)
Фото 2
Баба_Воля
• 30 декабря 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Как по мне все такое
Покажите ’ не все такое’
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Я вам писала в минулій темі, ще в коуч є класна чорна кросбоді, схожа на першу корс, але ремінець широкий, приблизно 118$
Баба_Воля
• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Можете показать фото? Я не нашла(
Забрызжу ядом• 30 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Покажите ’ не все такое’
Я не люблю когда бренд написан, для меня это треш
Баба_Воля
• 30 декабря 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ясно.Для меня норма
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Можете показать фото? Я не нашла(
Скрін з відео.
І ось ще ця марк джейкобс дуже гарна вживу
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ясно.Для меня норма
Автор, в нас з вами сиаки можуть бути різними, але я до вас вже другу тему причіпилась з тими сумками, лише, тому що я недавно обирала мамі і я все це передивилась в одинь день вживу і вам в минулій темі вірно написали, за однакові гроші лагерфельд прям дуже програє іншим, тому ж корсу який я особисто не люблю, але там інша зовсім якість, лагерфельд як дешевий гес
Та_все_ок_будет• 30 декабря 2023
Все не нравится. Из всего, что не нравится 3 фото не нравится чуточку меньше.
Шикаю і викаю• 30 декабря 2023
Автор, я была в магазине коуч и видела эту сумку. На фоне других моделей она никакущая. Но если выбирать из всех, то вы показали, то выбрала бы ее. Корс не нравится вообще. А у лагерфельда качество часто очень плохое, не видя в живую, я бы не покупала.
Майская киска• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Неправда. У меня есть и корс, и лагерфельд,и гесс. Если лагерфельд кожанный, то отлично носится.
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляМайская киска
Що значить: неправда?
Це моя особиста думка і моє враження.
Просто звязда• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить: неправда?
Це моя особиста думка і моє враження.
У меня такое же мнение
Працівниця року• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Скрін з відео.
Мне первая нравится
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
Мне первая нравится
Вона дуже гарна і якість класна і на неї смішна ціна була як для джейкобса, в нас їх баєри понад 10 тис продавали
Працівниця року• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А какая цена и где вы смотрели?
ПП-шница• 30 декабря 2023
Можете фукати на мене, але якось в театрі дівчина була одягнена: сумка лагерфельд, куртка корс, ботинки хілфігер., це дуже смішно виглядає , як жертви маркетингу і замовлень з Америки. І мабуть же думає, як вона круто вдягнена… треш.
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляПрацівниця року
А какая цена и где вы смотрели?
Я дивилась вживу чи то в мейсісі чи нордстром рак, але думаю вони і на аутлетівському сайті є.
По моєму 129$
Love_Love_Love_• 30 декабря 2023
Ответ дляПП-шница
Чому вона була в театрі в куртці?)))
Просто звязда• 30 декабря 2023
Ответ дляПП-шница
А все должно было быть из украинской инсты,китайско-украинская швейка ?
ПП-шница• 30 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому вона була в театрі в куртці?)))
Ви типу мене підловити хотіли? Так от, на випадок повітряної верхній одяг з собою, гардероб не працює. Видно що в театрах не буваєте, буває..