Весняний Марафон• 30 декабря 2023

Зрадив чоловік... Хочу знайти коханця

Зрадив чоловік....Хочу знайти коханця. Не заради помсти, а заради задоволення. Підкажіть, на яких ресурсах шукати? Можливо сайти знайомств чи телеграм канали такі є? Потрібні стосунки без зобов´язань.
автор Весняний Марафон • 30 декабря 2023
Ответ дляШвендяю містами
Так у вас с мужем секс без обязательств)
Та ні, зобов´язання якраз є...

Кофр для ноги• 30 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
я можу підказати- напиши мені в приват
А какой у вас винрейт в танчиках?
Копуша• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Для Вас задоволення це покарання?
А чого ж ви задоволення не шукали до зради чоловіка?
Залізна пані• 30 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Вас будуть просто ,, імєть,
Так это и цель - хороший трах.
Нічна ненажера• 30 декабря 2023
Офігіти в мене нік
Lydmila408• 30 декабря 2023
Автор!
Їдьте в Нідерланди..в червоні ліхтарі..
Буде Вам задоволення,гроші .
палка-копалка• 30 декабря 2023
Автор, де ваша гідність?
Не загубіть себе в цьому болоті.....
Воно того варте?
Цікавідумки• 30 декабря 2023
Я не проти познайомитися, пишіть в приват
...аяприкольная• 30 декабря 2023
Краще адвоката

Ответ дляРожайтретьего
И что , простили , теперь он может гулять в открытую , так как с вами можно делать , что хочешь. В след раз в кровать к вам приведет любовницу, а вы на кухне тихо посидите, подождете . Потом он просто, потеряв к вам уважение, бросит
Підкажіть, Вы з такою проблемою стикалися? Якщо ні, то Ви точно не знаєте, що будете робити.. Що радите зробити, розлучитися? Це дуже легко радити....
Ответ дляКопуша
Я дуже наівна була, думала вірність та кохання у нас назавжди. Не було потреби щось шукати, ніколи б на таке не наважилась
Ответ дляLydmila408
Правильно сделал,что изменил.
..
Теперь пойдете первому встречному давать..
Ну -ну
Як Ви зрозуміли, що вірно зробив, що зрадив? Судячи з того, що тепер я хочу зрадити?
Ответ дляПолуничка
Покажи фигуру ,подумаю
Не цікаво!
D_A_V• 30 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
А какой у вас винрейт в танчиках?
гарний жарт
Поліцейський патруль• 30 декабря 2023
Не делайте этого. Тягаться с посторонними мужиками ради секса - ниже плинтуса. Даже они со временем вами будут пренебрегать.
А муж получит оправдание своим изменам .
Ответ дляПоліцейський патруль
То як підняти свою самооцінку після зради? Піти у салон краси, як то радять)
Кофр для ноги• 30 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
гарний жарт
Це не жарт.
Кофр для ноги• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
А потом связать мужа и сделать ему массаж простаты скалкой. Можно с элементами допроса с пристрастием.
Ответ дляКофр для ноги
Смішно, але я не здатна на таке, нажаль. Можливо і дієво б було, але це б було останнє, що я б зробила у шлюбі)

Кофр для ноги• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Дык, зробіть. А потом, уйдите. Оставив мужа связанным и ключи соседу.

*Речь идет об аварийном поднятии самооценки.
Хочу в БАНю• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Можете підказати, які саме, бо я у цьому профан
Тіндер. Я колись на Мамбі зареєстрована була, але вона кацапська - скільки там кавалерів було, в в Тай запрошували, і в Одесу))
Ответ дляПоліцейський патруль
Можливо Ви праві, але дуже хочеться зробити щось таке, що зведе чоловіка з розуму
Lydmila408• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Так .
У салон краси.
Басейн.
Сауну.
Шопінг.
К психологу.

Займіться собою,поки він там трахається у Вас є купа вільного часу..
Lydmila408• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Це не зведе його з розуму,а навпаки,як писали вище,що він своїм діям дасть оправдання..типа : жінка в мене шльондра,тому я гуляю.
.
Їй можно,а мені що не можна?
Lydmila408• 30 декабря 2023
Автор!
Ваш чоловік всереться ,коли к Вам прийде кохання..отоді Вони всираються,бо Вони власники..
І слово ’моє’ добре знають
Ответ дляLydmila408
Автор!
І слово ’моє’ добре знають
Тобто мені потрібно закохатися в когось?
Копуша• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Тобто зараз все ж таки помста? А як не помста, то хоч комусь боляче зроблю. В того, кого ви найдете, може бути такаж жінка, як і ви.
Ответ дляКопуша
А цього не хочу, я не готова іншій жінці боляче робити. Це не про мене
Копуша• 30 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Ну так на тіх сайтах майже всі одружені. Ви не зможете знати , хто вас буте ахати. Скаже, не одружений і все. І буде вам боляче знов. Гибле діло глушити біль, мститися завдяки такому ж лайну, як зрада. Живіть і не звертайте уваги на свого. Прийде час ,когось зустріните і покохаєте. Зробите боляче чоловіку потім, як пройде час. Зараз він буде навіть радий, типу не один він винний буде.
Lydmila408• 31 декабря 2023
Я років 10 назад зі своїм чоловіком не жила..
Не жили разом..Я його вигнала.Було за що.
Ні з ким я не зустрічалась.
В мене мама боліла,потім померла.
Син вчився в універе..
Я працювала.
І нікого не хотіла.
Завжди думала,що чоловік в мене не ревнивий.
І ось к нам на роботу приїхав ВІН.
Я на нього подивилась і подумала’Який цікавий чоловік’.
Він мені сподобався..З першого погляду.
В нас з ним нічого не було.
Він поїхав по роботі і я з ним перезванивалась.
А він розлучався з дружиною..ні із за мене....ні ..просто був на грані розлучення..там жінка старша і дуже ревнива і розлучатись не хотіла..дітей у них не було..
Ми з ним в соцсетях(в личке) переписувались..а вона наняла айтішников і взломали нашу з ним переписку..
А у мене мій б/у чоловік був там в соцсетей в друзях і на його страниці мої фотки були..
Вона і мені писала,я її зразу блочила..
.І чоловіку моєму написала.
.
Це вже зі слів мого чоловіка:
’Мені в личку написала якась Наташа..Я її не знаю..Прокльони..Що в неї уводять чоловіка..
Я її спитав,що їй від мене треба і вона відповіла,що ця курва уводе в неї чоловіка..
Я їй сказав,що я з нею не живу’
.
Далі почався пипец..
Сказать,що мій чоловік всрався,то нічого не сказать..
Бігав,як Стицько..
Хоча раніше завжди казав,що ’Знайдеш собі краще,раз я не такий’.
.
І що?
Я знайшла-він всрався.
.
Але я тоді дійсно закохалась в того чоловіка...В мене очі палали..
.
Вони всі власники.
.
Я пам´ятаю пост,який в той час лайкнув мій чоловік
’ Біда чоловіків,що вони забувають,що на свете є ще і другі чоловіки’.