Инста_Богиня• 31 декабря 2023
Банки в Монобанк і податки?
Підкажіть, будь ласка, чи стягується податок? Бо зараз активно усі відкривають для донатів, для приватної допомоги комусь.
Але ж це мабуть податкова може сприйняти як прибуток і тому податок?
Причому бачу, що в когось збори, де ціль під мільон грн. Хіба це не оподатковується?
То до тих пір поки не запросять в податкову і не змусять сплатити податок
На всі збори - навіть банки - є закон - ви маєте бути зареєстрованим як волонтер і карта на яку ви потім виводите гроші теж має бути зареєстрована в податковій і використовуватись має лише для волонтерських цілей
Під всі збори має бути запит і як мінімум рахунок і видаткова накладна+ акт передачі написаний хоча б у вільній формі з паспортними даними того кому передаєте
Є закон! Те що це неправильно чи ще щось - потім в податковій будете роскащувати, а вони спокійно передадуть справу в суд і у виконавчу, накласти арешт на майно можуть
Будьте спокійні
Поки війна - ніхто не чіпатиме
Війна скінчиться - треба будуть гроші в почнуться перевірки
А документи маєте зберігати 3!!!роки
Бо якщо зараз перевірять то підніметься хвиля в інтернеті
Перевіряти почнуть потім
Тих хто вів збори на АТО активно перевіряли карти у 2018 році
Поки війна - ніхто не чіпатиме
А документи маєте зберігати 3!!!роки
Перевіряти почнуть потім
Играю у края• 31 декабря 2023
Треба обов´язково реєструватися волонтером. Це зараз можна навіть онлайн
Миллионные сборы организует ГО или фонд, к примеру, а не частное лицо
И тогда у ГО есть расчетный счет и какие-то официальные карты к нему.
Не знаю, как Моно, Sense вроде просит документы для открытия целевого картсчета под благ. сбор. Короче, я бы на месте тех, кому на карты частных лиц заходит больше 10-20 тыс в мес на сборы, - заморочилась и выяснила, как правильно оформить от греха подальше.
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляCookVika
тобто коли блогер відкриває банку на допомогу друу постраждалому чи ще на щось і при цьому він не волонтер, то можуть виникти потім проблеми із податковою?
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляCookVika
Будьте спокійні
Поки війна - ніхто не чіпатиме
А документи маєте зберігати 3!!!роки
Перевіряти почнуть потім
Поки війна - ніхто не чіпатиме
А документи маєте зберігати 3!!!роки
Перевіряти почнуть потім
от я ще часто бачила у людей, які ютуб ведуть, банка ’для розвитку каналу’ - там точно можуть проблеми бути?
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
а якщо це не волонтерсткий збір, а просто як буває іноді у блогерів ’банка подякувати’?
Играю у края• 31 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Блогери скоріш за все вже зареєструвалися ФОП на єдиному податку. То ж для них це дохід. Сплатять 5% і будуть спати спокійно. Або 2 группа єдиного 20% з мінзарплати
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
а, тобто таким чином також можна. дякую
Царівна Жабка• 31 декабря 2023
Ответ дляCookVika
Це ваші особисті уявлення про закон, а не закон.
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ні, це не прибуток. Не будь-який прихід по карті є прибутком.
тобто будь яка банка не обкладається податком?
Играю у края• 31 декабря 2023
Ответ дляМашМааш
Вроде нет
Мы внутри семьи часто пол какие то цели создаём банки, никакого налога
Внутри семьи по первой линии родства 0% ставка по налогам
Царівна Жабка• 31 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ні, не так. В залежності від того, яка це банка, це може бути і прибуток, і не прибуток. І от податки треба платити лише на прибуток. Я можу продавати товари і гроші збирати в банку :) але це дурно, бо кожен побачить, скільки я вде зібрала.
Суть не в банці, банка - це той самий номер картки, на який я можу і благодійні збори відкривати, і прибуток отримувати.
Инста_Богиня
• 31 декабря 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
а я ще бачила отакі сбори в банку, де не показано кількість вже назбираного. але як таке зробити - неясно
Царівна Жабка• 31 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Дійсно хитро :)