Розвідка Маші• 31 декабря 2023
Что уже успели приготовить? Какие блюда у вас сегодня на столе?
Бабулька• 31 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я готувала вирізку, фаршировану грушею і вершковим сиром. Вийшло за шкалою від 1 до 5 на 3 з плюсом. Груші зовсім не солодкі, прісні, не відтіняли смак і не досолила ще на додачу.
Треба було щось солоне до груші додати..сир з пліснявою чи бекон..
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Що значить портити? Я раніше таку страву готувала, смачно. Тут справа в грушах, не солодкі і не вийшла та гра смаку, яка мала бути.
Ахтыептвоюналево
Залізний занавіс• 31 декабря 2023
Ответ дляГрабля
Смысл одиноких огурцов? В одиноких поддельных палках?
Одинокие огурцы к картошке с шашлыком,с тарелкой не стала замарачиваться))
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
окончательно убедилась, что майонезные салаты я больше не люблю.
Я гурман, но селедку под шубой не променяю ни на что))
Снегопадка• 31 декабря 2023
Олів´є, канапки з ікрою, корзинки з сиром та часником, і великий сет ролів. Шампанське і рафаелки
Стрекоза любви• 31 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Зверху ще беконом можна було обернути, я так робила раніше, але в АТБ не було. Не мала часу десь ходити шукати.
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Фото( без холодцю потім дістали)
Скудновато. Где зелень? Где красота?)
Я не чарівниця вам• 31 декабря 2023
Шашлык свинина в гранатовом соке и специях ; пюре картошка ; канапе с манго , креветки , сыр Филадельфия; грибы консервирование грузди , нарезка с домашних разных колбасок; овощи
Грабля• 31 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Фото( без холодцю потім дістали)
Где вы такую скатерть нашли? Зачем???? Какая-то тюрьма из фильмов 90-,х
Бабулька• 31 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Я люблю, але мені потім погано..але це може тому, що я як приготую, то їм на сніданок, обід і вечерю..
Первая ласточка инфляции• 31 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Скудновато. Где зелень? Где красота?)
Зелень в одному салаті є.
Нас норм.
Фрикаделька• 31 декабря 2023
Гусь ещё в духовке, битки, шуба, оливье, нарезка, маринованые овощи, мартини, пиво, самогон, холодец
Ответ дляГрабля
Яка є...
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Зелень в одному салаті є.
Нас норм.
Ну немного украсить стол и было бы супер)
Бабулька• 31 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо є, то крем бальзамік можна зверху додати..
Ответ дляМоже ще третю?
Не їдять мої зелень))) та і настрою особливо немає
Ленивица-красавица• 31 декабря 2023
Ответ дляНапланетянка
Я уже успела со стола все убрать
Ми повечеряли. Діти в ігри грати, мама в ФБ, я сюди
Пішла лягла поспати. В 23:40 встану, якщо ворог раніше не підніме
Бажаю миру моїй країні, захисникам подяка, сил вам. Полеглим героям вічна пам´ять
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляГрабля
Сама вы Тюрьма.....
Стрекоза любви• 31 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Дякую за пораду. Немає, на жаль.
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Аналогично 😂
Може ще третю?• 31 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ок)
Бабулька• 31 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую за пораду. Немає, на жаль.
Тоді зі шматочком сиру з пліснявою буде смакувати і зеленим салатом..
Бабулька• 31 декабря 2023
Я лише нові страви фоткаю для інсти..цього року це солоний чізкейк з рибою, фотку вже кидала сьогодні.
МаксХмара• 31 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
А я из только на Нг и ем
НеГолосую• 31 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Фото( без холодцю потім дістали)
Простите,тарелок и гостей много,а почему только 2 бутера с икрой?