Мазда 25• 01 января 2024

Дитина

Привіт,дівчулі. Я другий раз заміжня ,але по стану здоров´я дитину народити не можу. З чоловіком обговорювали,він все розуміє,і з дочкою від першого шлюбу в них чудові стосунки.
Але ж. є злі язички,які не раз казали,ось не має спільної дитини,загуляє. Своїх дітей в чоловіка немає ,піде від тебе. Чи варто хвилюватися?
Бутерброд и я• 01 января 2024
А разве ребенок гарантия что не загуляет? Где связь?
Рву и мечу• 01 января 2024
Як це можна вгадати? Ми навіть не бачили вашого чоловіка
MacOS-ница• 01 января 2024
Варто хвилюватися за те, що Вас хвилюють чужі язички. Як то кажуть ’на чужой роток не накинешь платок’
автор Мазда 25 • 01 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
І я не розумію
Без комплексів• 01 января 2024
Тобто дитина це гарантія, що чоловік не піде на ліво, чи що? 😂😂😂😂
автор Мазда 25 • 01 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Дякую
Летчица• 01 января 2024
Не варто, моя мама живе з 2 чоловіком вже 27 років , у неї 2 доньки і у нього син, спільних дітей немає. Головне, щоб кохання було))
Рву и мечу• 01 января 2024
Деякі гуляють маючи 5 своїх дітей. То де логіка?
100pudov• 01 января 2024
Ответ дляAlina-667
І я не розумію
слухати чи не слухати ’злиє язикі’ то ваш особистий вибір
Тоска в носках• 01 января 2024
Сестра так і не змогла народити дитину другому чоловіку, прийняв і виховав доньку від першого шлюбу.
100pudov• 01 января 2024
а, ну я так і думала, що свіжачок. чергова аліна
Ламборджини• 01 января 2024
Ну может и прозреет и поймет что нафига ему чужой ребенок, захочет своего. Это не злые языки, а правдивые
Магиня• 01 января 2024
Ответ дляЛетчица
Тут вопрос в том, что у мужа нет детей, поэтому автор и переживает.
Ламборджини• 01 января 2024
Ответ дляЛетчица
Так у него есть родная кровь, а у мужа автора нет. Не каждый готов растить чужие плоды, не имея своих
Магиня• 01 января 2024
Моё мнение, что если Ваш муж Вас любит и готов не иметь своих собственных детей, то совет Вам и любовь. А на счёт загуляет, то это такое дело можно и с 3 своими загулять)))
AmazingLady• 01 января 2024
Да, это фактор риска..любой нормальный человек хочет своего ребенка
So_so• 01 января 2024
Я бы на такое не пошла, а Ваш муж, кто его знает?
Не кую, не мелю• 01 января 2024
Какой возраст у вас и у мужа?
Безпорадна Кроко• 01 января 2024
Від кожного народжувати для чого? А йому кожна має народити чи що?
Затишне кубло• 01 января 2024
Скільки вам та йому років?