БЦАшка• 01 января 2024

Хто вчив іспанську вже в дорослому віці?

Розкажіть про свій досвід.
Не пью, не курю• 01 января 2024
ола
ун дос трес кватро
УжеВотДа• 01 января 2024
вчила в університеті, мова легка коли є кого слухати... так чисто з книгою було б важкувато поставити вимову.
Я спочатку не вчила бо лінилась, а потім якось само пішло і закінчила універ на 5.
Колишня муза• 01 января 2024
Дитина почала вчити ось з 5го класу. Я теж. Сидимо разом розбираємо. Читати легко.
осень харашо• 01 января 2024
но паса нада
Засомневаю• 01 января 2024
Многие , кто сейчас в Испании
Все буде Україна• 01 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
ола
ун дос трес кватро
Бесаме мучо.
Леди_в_ночи• 01 января 2024
А я корейский хочу
Все буде Україна• 01 января 2024
Мова сама по собі не є складною, але іспанці так тараторять, що у спілкуванні важкувато. Моя дочка старша там вже півтора року. Трохи вчила на курсах онлайн, потім брала приватні уроки в тих викладачів що курси вели. Потім купила собі посібники накшталт тих за якими в школі англійську вчила. На побутовому рівні спілкується. По роботі англійською. Пересічні іспанці англійською не альо.
автор БЦАшка • 01 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
ола
ун дос трес кватро
це я вже знаю.
УжеВотДа• 01 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
А я корейский хочу
ох блин, мне кажется это супер сложно
Марс атакует• 01 января 2024
Сеня, ты?😂
Весела моль• 01 января 2024
Опыт такой. Берешь и учишь. Главное регулярность.
АяВсёЗнаю• 01 января 2024
А вивчення іспанської якось відрізняється від вивчення інших мов?
navariya• 01 января 2024
https://habr.com/ru/articles/784118/