АннаКравчук• 01 января 2024

Від чого це може бути

Доброго дня хто знає що це?
Кровоточить ..
Схоже як полопали капіляри
Кукусик• 01 января 2024
На ногах схоже розтяжки. І ваша дитина могла ноги розчесати. Від того і гематоми. На слизистій не щнаю що то
Люблю_смаколики• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
За кордоном не так і просто потрапити до лікаря ..як би були вдома вже би знайшли лікаря...і 1 січня💛🩵
Ви завжди можете поїхати в шпиталь
Бізешка• 01 января 2024
Автор, у вас реєстрація сьогодні, ви бігаєте по форумах допомогу шукаєте, замість того, щоб до лікаря звернутись?
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляБізешка
Завтра їдемо до лікаря ...
По форумах не бігаю а дивлюсь в інтернеті що це може бути так як ніколи не бачила такого!! Тому і шукаємо хоть якусь інформацію...
Бо по фото взагалі не знаходить ...
Це перший форум де взагалі зареєстрована ..
Бізешка• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Завтра їдемо до лікаря ...
Бо по фото взагалі не знаходить ...
Ви тест зі склянкою зробили? Яке завтра, почуйте
Кусюче сонечко• 01 января 2024
Автор, ви тролите чи що? Що тест з склянкою показав??
Чому завтра до лікаря? Скрізь є невідкладна допомога при лікарнях, куди можна підʼїхати у будь-який час
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляБізешка
Нічого не зникає 😒
Кусюче сонечко• 01 января 2024
Три сторінки вам дають поради, просять тест зробити - як об стіну горохом… але вирішувати вам, це ваша дитина
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Напевно троль, будь яка мама вже б зробила тест , не знаю як автор шукає, що схожого нічого не знайшла
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Нічого не зникає 😒
Бігом швидка, вже!!!
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляБізешка
Каже що почало на ногах чухатись
Кусюче сонечко• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Нічого не зникає 😒
Фото можете зробити в процесі?
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Не зникає 😒 на ногах чухатись почалось ...
Кусюче сонечко• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Їдьте зараз до лікаря. Не зволікайте!
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Ви маєте вже не тут відписувати, а телефонувати в швидку, це не жарти, чи ви тролите!
Кусюче сонечко• 01 января 2024
В якій ви країні? Є кому подзвонити в швидку? Чи ви знаєте мову?
Винник• 01 января 2024
Геморрагический васкулит , очень похоже . Срочно !!! Срочно анализ крови , тромбоциты проверять !!!
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляВинник
Автор або троль, або просто не розуміє серйозність ситуації
Сон і дрімота• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Мне кажется, что второе. Но после ответов в теме я б уже сама мчалась в скорую
dulenok• 01 января 2024
Склоняюсь к тому, что автор тролль, строящий из себя тупеньку. Но спасибо Советчицам. Тоже такого никогда не видела, теперь хоть буду знать,
Пухнасті штани• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Взгалі не про розтяжки запитала...
Якщо не має що сказати не пишіть...всяке..
Дякую!!!
Розтяжки це теж діагноз
Воленс-неволенс• 01 января 2024
Ответ дляdulenok
хоть бы троль
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
хоть бы троль
Або просто розгубилась, за кордоном, може документи не в порядку, що хоч може бути.
Воленс-неволенс• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
автор, это же ужасно. вы правда не понимаете?( счет на минуты
пу_пугренчик• 01 января 2024
Автор, зможете відпишіться
Воленс-неволенс• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
жуть. поражаюсь вашей безмятежности. это ваша дочка? или племянница-падчерица?
Шальная коклетка• 01 января 2024
Розтяжки на слизистих??? В лікарню їдьте, вже. Сьогодні робочий день, не чекайте завтра!
БальзаковскийВозраст• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
На геморагічний висип, признак васкуліту, менінгіту та того, з чим треба вже викликати швидку
Менінгіт це з цього починається
БальзаковскийВозраст• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Анонім, який пише ’бігом’ не дуже внушає довіри. Ну це ж правда.
Поясніть автору наскільки це серйозно якщо ви знаєте більше за неї.
Це важливо і іншим знати хто не знає, мені в тому числі. Я вперше чую такі слова також
Куча коментарів а по суті дуже мало дівчата
💯 тут завжди так
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Менінгіт це з цього починається
Я й не написала, що в автора він, але буває не типовий перебіг + автор могла всього не написати, наприклад болі в голові