АннаКравчук• 01 января 2024

Від чого це може бути

Доброго дня хто знає що це?
Кровоточить ..
Схоже як полопали капіляри
Я Головна• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Анонім, який пише ’бігом’ не дуже внушає довіри. Ну це ж правда.
Поясніть автору наскільки це серйозно якщо ви знаєте більше за неї.
Це важливо і іншим знати хто не знає, мені в тому числі. Я вперше чую такі слова також
Куча коментарів а по суті дуже мало дівчата
Я надеюсь Вы понимаете, что диагноз ставит врач. Что конкретно Вам нужно обьяснить? Такая сыпь может быть признаком тяжелых заболеваний и каждый день промедления может стоить очень дорого.
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ви були у лікаря? Чи чекаєте,бо у всіх так?
Чекаемо
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Чекаемо
Ви тест зі склянкою зробили?
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Розтяжки не від того що підліток
Взгалі не про розтяжки запитала...
Якщо не має що сказати не пишіть...всяке..
Дякую!!!
ХтоЯкщоНеЯ• 01 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Сейчас у детей растяжки не редкость. У моего сына 14 л еще и побольше будут
У моего тоже в 12 на пол спины вылезли
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Можете відписати потім?
Як дізнаємось то відпишу
Не виправдовуюсь• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Дякую записалися до лікаря ..
Просто цікаво що це може бути

Так як ніколи не бачила такого і в інтернеті схожого не знайшла
В якому ви місті? Можливо підкажуть тут куди звернутися.
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Это что-то очень не хорошее, бегом к врачу
Будемо сподіватися що не серезне🙏
Балаболка• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Чекаемо
З негативних наслідків, ці капіляри починають лопати в голові, це може мати неповоротні наслідки. Також, страждають внутрішні органи. Це дуже серйозно
пу_пугренчик• 01 января 2024
Автор, від такого помирають, висип дивний, не тягніть, в деяких випадках час іде на години.
Я Головна• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Будемо сподіватися що не серезне🙏
Держу за Вас кулачки, напишите после врача пожалуйста
автор АннаКравчук • 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Автор!! Яке записалась? Ви розумієте, що така висипка може бути симптомом серйозної хвороби, яку потрібно лікувати вже
За кордоном не так і просто потрапити до лікаря ..як би були вдома вже би знайшли лікаря...і 1 січня💛🩵
Балаболка• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Невідкладна допомога все одно працює
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Ви зараз серйозно? Ви розумієте що це може бути? Швидка їздить і за кордоном. Треш який
Коленная ложечка• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Швидка на таке не приїде, але можна піти до чергового лікаря у відділення невідкладної допомоги.
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
На геморагічний висип приїде в будь якому випадку і місті
ХтоЯкщоНеЯ• 01 января 2024
Были у моего такие точки на руке пару лет назад. Сразу побежала к врачу, так как очень похожее было, когда у бабушки тромбоциты в ноль падали, а у нее было онко.. . В общем паника была. Врач вообще ’впервые вижу, сдайте кровь, что-то не хорошо’. В итоге все норм.... Точки прошли сами по себе. На слизистой ничего не было, только руки. В нашем случае так и осталось не ясно, что это было.... Но вам бы советовала таки набрать 103. Проконсультироваться. Может скажут, что завтра лучше не к педиатру, а другому специалисту. Или все таки сегодня ехать, еще не поздно.
Коленная ложечка• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Не приїде. Скажуть їхати самим у відділення невідкладної допомоги.
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Якщо це дійсно геморагічний висип, то часу чекати немає, за годину можуть відмовити всі органи, геморагічний інсульт або крововилив в мозок. Це дуже серйозно, а автор не може вже 30 хв склянкою натиснути на висип
Dark_Yasna• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Будемо сподіватися що не серезне🙏
я в шоке. вам пишут ,что скорую нужно вызывать, а вы...
Коленная ложечка• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
За кордоном швидка не приїде розбиратися який саме висип, якщо немає інших симптомів, порадять їхати самим на швидку.
Dark_Yasna• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
скорая!
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Так я розказую, як визначити, якщо сказати що висип при натисканні не зникає, то швидка приїде за 4 хв
ИМХОля• 01 января 2024
Наверное у автора есть запасные дети
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляИМХОля
Наверное у автора есть запасные дети
Ось тут, це вже не просто судинка лопнула, або хтось вдарив так, що крововилив або швидка, а автор то жесть
Dark_Yasna• 01 января 2024
исчезаеют при надавливании стаканом или нет?
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляDark_Yasna
Вона на ці питання не відповідає
Сон і дрімота• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Вона на ці питання не відповідає
Может в дороге в больницу уже
Чемна панночка• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Будемо сподіватися що не серезне🙏
На фото это один ребёнок? Это же не за один день такое появилось? Если это за один день такое ,скорую вызывайте ,если по нарастающей ,то терпит конечно же ,но блин не долго это точно.
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Может в дороге в больницу уже
Надіюсь