Доброго дня хто знає що це?
Кровоточить ..
Схоже як полопали капіляри
Кровоточить ..
Схоже як полопали капіляри
Ромашкинная• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Це в дитини то точно не може бути!
У дитини такі розтяжки?
Цветов Мне срочно• 01 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Это что-то очень не хорошее, бегом к врачу
1 січня 19:49. Ваша порада стосується бєгом це завтра, чи бєгом це виклик швидкої??
Я Головна• 01 января 2024
Ответ дляРомашкинная
У дитини такі розтяжки?
Сейчас у детей растяжки не редкость. У моего сына 14 л еще и побольше будут
Ответ дляРомашкинная
У дитини такі розтяжки?
Підліток поправилась то такі розтяжки з´явилися...
І вчора почали з´являтися червоні точки
Губки-уточкой• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Проведіть ось такий тест , терміново
Цей тест на що?
Не виправдовуюсь• 01 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Как может мама на форуме задавать такие вопросы??? 21 век. Больница, доктор… у меня все.
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не важливо, який це день і яка година, якщо висип схожий на геморагічний виси
Я Головна• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Бегом - это искать любого врача сейчас. Платно или по скорой - решать автору. Где она находится она не сказала
Ответ дляЯ Головна
Записалися
Не виправдовуюсь• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Це зʼявилось не раптово. Лікарні сьогодні працюють в штатному режимі.
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Цей тест на що?
На геморагічний висип, признак васкуліту, менінгіту та того, з чим треба вже викликати швидку
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дякую записалися до лікаря ..
Просто цікаво що це може бути
Так як ніколи не бачила такого і в інтернеті схожого не знайшла
Просто цікаво що це може бути
Цветов Мне срочно• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ну хоч пояснили накінець, а то крім ’бігом’ нічого зрозумілого
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Бо то терміново, пояснювати в таких випадках немає часу, є гугл можна пробити
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Дякую записалися до лікаря ..
Просто цікаво що це може бути
Автор!! Яке записалась? Ви розумієте, що така висипка може бути симптомом серйозної хвороби, яку потрібно лікувати вже
Цветов Мне срочно• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Анонім, який пише ’бігом’ не дуже внушає довіри. Ну це ж правда.
Поясніть автору наскільки це серйозно якщо ви знаєте більше за неї.
Це важливо і іншим знати хто не знає, мені в тому числі. Я вперше чую такі слова також
Куча коментарів а по суті дуже мало дівчата
Пухнасті штани• 01 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Ви були у лікаря? Чи чекаєте,бо у всіх так?
Пухнасті штани• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
І вчора почали з´являтися червоні точки
Розтяжки не від того що підліток
Губки-уточкой• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Дякую записалися до лікаря ..
Просто цікаво що це може бути
Можете відписати потім?
Не виправдовуюсь• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Дякую записалися до лікаря ..
Просто цікаво що це може бути
Це порушення повʼязане з кровʼю. Хай ваша дитина буде здорова!!! Вам терпіння !
Балаболка• 01 января 2024
Сідайте в таксі, і їдьте в лікарню. При геморагічних хворобах важлива кожна година. Вже дуже багато цих точок