АннаКравчук• 01 января 2024

Від чого це може бути

Доброго дня хто знає що це?
Кровоточить ..
Схоже як полопали капіляри
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Цей тест на що?
на геморагічний васкуліт. Не жартуйте з цим. І що, що 1 січня? Є невідкладна в містах, є консультації в он-лайн режимі
БальзаковскийВозраст• 01 января 2024
Ответ дляКукусик
На ногах схоже розтяжки. І ваша дитина могла ноги розчесати. Від того і гематоми. На слизистій не щнаю що то
Автор не про розтяжки запитувала
Малинка• 01 января 2024
Существует тест на менгококковую сыпь. Нужно прижать бок стакана к покрытой сыпью коже. При этом важно, чтобы вы видели сыпь сквозь стенки стакана. Если при надавливании сыпь не видно – она не менингококковая.
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Бо то терміново, пояснювати в таких випадках немає часу, є гугл можна пробити
+1, мали таке в родині, біда((((
БальзаковскийВозраст• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Не зникає 😒 на ногах чухатись почалось ...
До лікаря треба
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
+1, мали таке в родині, біда((((
Дивно, що люди не знають елементарних речей, тому так часто пізно діагностують менінгіт
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
+1, мали таке в родині, біда((((
Менінгококова інфекція?
Мама девчонок• 01 января 2024
Автор, геморагічний васкуліт може бути.
Беріть дитину і їдьте у emergency room, чи як воно у вашій країні називається.
Може і легко перебігати, а може дуже важкий перебіг бути.
Не тягніть!
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Менінгококова інфекція?
геморагічний васкуліт, результат - ампутація ступнів ніг і кількох пальців на руках, ледве вдалось врятувати(((
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Який жах, але добре, що врятували
ИМХОля• 01 января 2024
Автор не на зв´язку. Сподіваймось, що таки повезла дитину до лікарні.
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
За кордоном швидка не приїде розбиратися який саме висип, якщо немає інших симптомів, порадять їхати самим на швидку.
І в чому проблема поїхати?
БальзаковскийВозраст• 01 января 2024
Може автор нелегально перебуває в країні, тому боїться їхати в лікарню
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляИМХОля
Теж так думаю
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляЧемна панночка
На фото это один ребёнок? Это же не за один день такое появилось? Если это за один день такое ,скорую вызывайте ,если по нарастающей ,то терпит конечно же ,но блин не долго это точно.
при геморагічному васкуліті таке на очах виникає
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляБізешка
Автор, у вас реєстрація сьогодні, ви бігаєте по форумах допомогу шукаєте, замість того, щоб до лікаря звернутись?
невже хтось може так тролити?
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляАннаКравчук
Каже що почало на ногах чухатись
Ви хвора на голову? хапайте дитину в таксі і бігом на невідкладну, якщо нема машини
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляdulenok
Склоняюсь к тому, что автор тролль, строящий из себя тупеньку. Но спасибо Советчицам. Тоже такого никогда не видела, теперь хоть буду знать,
дівчата, це дуже страшно(((( у нашої племінниці після обіду почались такі крапки, а до ранку ступні ніг почали чорніти((((
Сон і дрімота• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ужас(
Тут как тут• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А причина?
Мама девчонок• 01 января 2024
Ще може бути тромбоцитопенічна пурпурна.
Коротше кажучи, не залежно від причини з геморагічною висипкою потрібно терміново у лікарню.
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляТут как тут
А причина?
невідомо... місяць перед тим перехворіла на пневмонію. Вже ніби здорова була, пішли з чоловіком на весілля до її дружки. там почались такі цятки. подумали, що алергія...
пу_пугренчик• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А зараз як вона себе почуває? Скільки років?
Розбещена цяточка• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
И?
Сон і дрімота• 01 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
И?
Написали же, ампутация стопы и пальцев
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Це давно було, їй 23 роки було тоді, 7 місяців після весілля((( Дякувати Богу, врятували. Ходить на протезах, народила дочку через 5 років. зараз їй 39.
Шиворот Навыворот• 01 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Написали же, ампутация стопы и пальцев
ампутація обидвох ніг по котики((( на лівій руці - мізинець, на правій - мізинець і середній палець. Якби не бачила на власні очі як все на очах блискавично розвивалось - в житті би не повірила, що таке може бути
Сон і дрімота• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Плюс одна фобия((((
Коленная ложечка• 01 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
І в чому проблема поїхати?
А чому ви в мене запитуєте?
ТатьянаИгоревна• 01 января 2024
Оце зайшла в тему. Тепер переживаю за чужу дитину. 🥺 Надіюся автор потім відпишеться.