Любви вам!• 01 января 2024
Потрібен хірург, Київ
Будь ласка, порадьте хірурга для видалення жовчного. Пацієнт віковий і з складними проблемами з серцем.
Дело было давно• 01 января 2024
Можливо шукайте в групах фейсбук , у нас в Оболонському районі люди не так давно шукали хірурга по видаленню жовчного, можливо і у вас в районі є така група і там можна запитати.
Дело было давно• 01 января 2024
Ви є у фейсбуці?
Ось посилання, тут в коментарях під постом люди залишали прізвища лікарів.
Любви вам!
• 01 января 2024
Ответ дляДело было давно
Ви є у фейсбуці?
Щиро дякую