Коварная Зая• 01 января 2024
А що електроенергія у нас вже по 5 грн?
Що це таке?
Можна пояснити?
Коварная Зая
• 01 января 2024
Ответ дляСекретница
Не читайте брєд
А як зрозуміти брєд це чи ні?
Розумна Губка• 01 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
А як зрозуміти брєд це чи ні?
Гляньте для початку, що таке мегават.
Червона ікорка• 01 января 2024
вот статью нашла
’Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі не передбачається’, - йдеться в заяві.
Як зазначають у міністерстві, 17 листопада низка ЗМІ та Telegram-каналів поширили неправдиву інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року. У цих повідомленнях йде посилання на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.
’Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях’, - зазначають в Міненерго.
Як зазначають у міністерстві, неправдива інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.
ЭмчЭндЭм• 01 января 2024
Тарифи, грн з ПДВ:
з 01.06.2023 р. - 2,64 грн
Только что глянула в кабинете
з 01.06.2023 р. - 2,64 грн
Только что глянула в кабинете
Коварная Зая
• 01 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тарифи, грн з ПДВ:
з 01.06.2023 р. - 2,64 грн
Только что глянула в кабинете
з 01.06.2023 р. - 2,64 грн
Только что глянула в кабинете
Дякую
Наивная Хо• 01 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
А як зрозуміти брєд це чи ні?
Там ні слова про тариф за Квт. Там про послуги з передачі, вас це не стосується особисто.
Відірву та викину• 01 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
А як зрозуміти брєд це чи ні?
Я читала,что оставили прежний тариф..что то вроде2,65
Обращеница• 01 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
А як зрозуміти брєд це чи ні?
Просто не читайте того, що не розумієте. Чи ви там десь побачили буковки -тарифи для населення?
Хи хи, ну ну• 01 января 2024
Ответ дляКлевотница
Пока ещё пишет 2.64 , по старому
До конца отопительного сезона наши благодетели не повысят.
А там видно будет.
Все возможно• 01 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Гляньте для початку, що таке мегават.
Тільки хотіла спитати що це за Мвт? Явно не для простих людей тариф
Розумна Губка• 01 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Це 1000 кіловатт, одиниця вимірювання для оптових цін. Там автор в обморок падала від ціни транспортування, але ця ціна для промислових споживачів, не для приватних помешкань.
я Кукарача• 01 января 2024
Ответ дляНаивная Хо
це будемо платити так же окремо ,як і за доставку газу? (не дивно,раз обособлено виділили це нововведення.)
Наивная Хо• 01 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Та немає такого. Там взагалі про мегавати...
я Кукарача• 01 января 2024
Ответ дляНаивная Хо
наче ми не тут живемо.. у нас можливо ВСЕ.
Наивная Хо• 01 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Але ж не потрібно додумувати те, чого немає. Написано - зросте до..., а ми не сплачуємо таке, це не наш ( побутових споживачів) тариф.
маминаБубочка• 01 января 2024
навіщо задавати дурні питання? зайдіть у свій кабінет, сплатіть, та побачите що це неправда
я сьогодні сплатила по 2,64 за кВт
маминаБубочка• 01 января 2024
Ответ дляCarin
Бизнесу скорее всего опять повышают (
значить ціни на все виростуть, бізнес бідний, в них дуже дорога електрика стала(
Коварная Зая
• 01 января 2024
Ответ длямаминаБубочка
Та вже ж написали що іпсо це
Кусачая Я• 02 января 2024
Ответ дляНаивная Хо
Чому споживачів?Ви що електроенергію споживаєте?Ми-користувачи.
Наивная Хо• 02 января 2024
Ответ дляКусачая Я
Ми споживачі, цей термін завжди використовується - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), офіційно запропонувала встановити з 1 червня єдиний тариф на електроенергію для побутових споживачів. Про це повідомлє «Інтерфакс-Україна».
Кусачая Я• 02 января 2024
Ответ дляНаивная Хо
Це не термін, а зміна поняття.Я не споживач,а користувач.Підписуйте договір, читуючи кожне слово.
Наивная Хо• 02 января 2024
Ответ дляКусачая Я
То напишіть в міністерство або ДТЕК, що ви не згодні, чому ми споживачі електроенергії та газу.