Оле Лукойе• вчера в 16:37
Кто победит в войне?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Украина
раша
люблю_тортики• вчера в 17:35
Ответ дляlilul990
Ніхто не пабєдіт. Якшо ми змусимо росію зупинити обстріли і вона вичерпає наступальний потенціал - це вже буде дуже добре
Пока вона своє вичерпає нас вже не буде тих хто в Україні, так кому то треба щоб нас перебили всіх(
люблю_тортики• вчера в 17:35
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
Ви праві, а ми в ж… були, а тепер в повній ж….(
Ответ длялюблю_тортики
Чому вона не мала би себе вичерпать? На шиї російської економіки тоже багато пенсіонерів, льготників, ветеранів війни, всякі материнські капітали, підйомні. Це крім самої війни, бюджет якої в 3 раза більший ніж з самого початку
люблю_тортики• вчера в 17:37
Ответ дляlilul990
У росії великі шанси прийти до колапсу економіки. Ми воюємо за чужі, і живем за чужі. Ніхто нас не оставить у біді. Вона воює за свої
Нас вже всі оставили ви цього не бачите, ракети збивати ми чим будемо , мабуть тими хто болеет за нас за кордоном)))
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:38
Ответ дляlilul990
Як вона вичерпає наступальний потенціал при такій кількості населення? І скільки наших людей має ще вмерти, щоб він вичерпався?
люблю_тортики• вчера в 17:39
Ответ дляlilul990
Але і людей у них більше, не тільки території. Всім треба пенсії заплатить, бюджетникам зарплати, соціальщикам, льготникам і т.д. і вони не можуть виїхати як ми у єснапособія
Вони виїжджають спокійно і живуть в ЕС, тільки вони працюють і їх поважають, та й пенсії в них мінімальні не 50 евро, я так зрозуміла зелі заплатили щоб він це тягнув , щоб нас вибили як народ(
Ответ длялюблю_тортики
Ви думаєте чого біля внуково в шахті у них савєцьке барахло взорвалось недавно?
Бо економіка побудована на гарних отчьотах. Де багато чого вкрадено і поїдено мишами
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:41
Ответ дляlilul990
Отак, гроші закінчаться на війну. Ніхто за безплатно воювати не буде
Та прям таки, бабло закінчиться в раші😂
люблю_тортики• вчера в 17:41
Ответ дляlilul990
Ну да ви праві там же Путін козел платить пенсії зарплати соціальну допомогу , на дітей не малі гроші , а наш вумний він пенсії платить 50 евро , мінімалка у мами 5600 грн медсестра в школі, отож куди тій раші до нас
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:41
Ответ длялюблю_тортики
Вчора прочитала,що наші зарплати в 2 рази нижчі, ніж в Молдові. Допотужнічались
люблю_тортики• вчера в 17:42
Ответ дляlilul990
А що вже нам говорили про вкрадене в нас вже пів країни продали з нами разом (
люблю_тортики• вчера в 17:42
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так в Молдові і пенсії гарні і зарплати вищі
люблю_тортики• вчера в 17:43
Нам треба за себе турбуватись , бо ми нікому не потрібні ні ворогам ні своїм ( ото і вся біда.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:44
Ответ дляlilul990
Алмази і золото вже продають. Коли виносять золото з хати? Останнім
І? Купа бізнесу, ресурсів і податків. Там бабла ще на сотні років. І так і не зрозуміло, скільки ж людей має вмерти щоб того дочекатися?
Не вмію заміряти• вчера в 17:45
Ответ длялюблю_тортики
Путин платит? Мы пахали я и трактор. У раши огромные запасы нефти и газа. Это не за туша Путина, я и их можно продать и на этом заработать. Но я что-то не наблюдаю в оккупированном Донецке за все годы оккупации каких то несметных богатств у людей. Как впрочем и у своих почвенников в раше.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:50
Ответ дляlilul990
В Польщі тоже куча успішного агро бізнесу який держитьсятіки на дотаціях. У росії цей сектор більший
І скільки років того чекати? При потребі хуйло пожене мільйони людей по мобілізації
Бокс-орун• вчера в 17:50
никто не победит , только кацапов больше, и их не наебывают ,им платят, а не воруют крадуны зеленые поэтому они бегут воевать а наших ловят и убивают свои же чтоб, числилились и получать за деньги за мертвые души
Крошечка-хаврошечка• вчера в 17:54
Ответ дляlilul990
Нехай жене. Люди які не пішли воювати даже за першу виплату 30 тис дол - шо це за вояки?
Чому в нас такі кошти не платять?
Ответ дляБокс-орун
В Україні все погано. Все погано
Але лбз держиться? Чому так?
Не вмію заміряти• вчера в 17:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Чому в нас такі кошти не платять?
Потому что их нет и никогда не было в украинском бюджете. Сюрпрайз Сюрпрайз