из_под_тишка• 01 января 2024
МРТ голови, хто розуміє?
Дівчата, по МРТ два вогнища мікроангіопатії... я начиталась.... а як рентгенолог не платає їх з демієлінізуючими? На скільки страшні ці вогнища?
Томатико• 01 января 2024
Напишу зі свого досвіду , що диск даю переглядати другому спеціалісту , щоб бути впевненій
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляТоматико
ви стикались із вогнищами? там справа в тому що вони є і типу мікроангіопатії, але прям точну гарантію ніхто не дає
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляТоматико
Завантажуєте на Гугл диск і онлайн може переглянути будь який лікар
можете порадити де вам переглядали?
Томатико• 01 января 2024
Ответ дляиз_под_тишка
У мене неврологічні проблеми , але причину не можу знайти . Теж робила мрт . Сама зверталася до Артур Голубка , він є у фейсбуці , круто описує і як людина приємний
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляТоматико
Автор які симтоми Вас торбують ?
симптомів демієлінізації нема, я була в невролога... але переживаю, захворювання страшні
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляТоматико
можливо у вас є ссилка?
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляДідова баба
Нет.просто сосудистые изменения.не страшно
як не сплутати їх з демієлінізуючими вогнищами? на мрт ж вони виглядають однаково
Дідова баба• 01 января 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Покажте пленку
из_под_тишка
• 01 января 2024
Ответ дляДідова баба
Покажте пленку
ви розумієтесь в цьому? відкрийтесь, я відправлю вам фото
Тоска в носках• 02 января 2024
Ответ дляТоматико
фото
Дякую Вам, якби ж мені хтось раніше підказав що так можна.
Автор, апарат на скільки Тесла - 0.5/1/1.5? З контрастом робили? Мій досвід - 2019р, родич мав головні болі, на МРТ киста, підозра на генетику, родичі наполягли щоб я перевірилась, МРТ 1 Тесла, без контрасту, лише вроджена киста. 2020 р.у мене почались рухові розлади, причину не знайшли. 2021 р. МРТ 1.5 Тесла, з контрастом, те саме. 2 МРТ, я не знала який апарат, знайшли доброякісну пухлину слухового нерва. 2022 р. Нейрохірург сказав спостерігати за пухлиною. МРТ 1.5 Тесла, з контрастом, пухлина...🎉зникла. Але з´явилась ще 1 мала киста біля мозжечка, якісь розширення. Радіологи у Львові в медіституті сказали що ніякої пухлини і не було. Просто апарат був лише 0.5 Тесла. Англ. Pubmed видав що такі розширення не рідко плутають з пухлинами.
В результаті - хвороба спадкова, лікується, всі ці негативні зміни на МРТ за 3 роки можуть бути наслідком цілої купи хвороб, РС лікарі вже навчилися добре діагностувати по МРТ, то не настільки рідкісна хвороба.
Не лякайтеся, зверніться по 2 думку до іншого радіолога. Судинні зміни - це не найгірше. На крайняк в Україні є 👍 нейрохірурги, але дуже імовірно що треба просто пильнувати тиск щоб уникнути інсульту.
ekatarina1006• 02 января 2024
Якщо ви проживаєте в Києві, беріть ваш знімок і з диском в інститут нейрохірургії. Там лікар подивиться і повністю розповість, що бачить у вас на знімках і чи є необхідність це лікувати, або ж це просто вікові зміни. там, також можна замовити онлайн консультацію, на якій лікар перегляне ваш знімок і все розповість.
из_под_тишка
• 02 января 2024
Ответ дляekatarina1006
Я просто думала, що нейрохірурги займаються більш серйозними проблемами, а тут я із своїми вогнищами ( не знаєте де онлайн консультацію замовити?