Зараз все скажу• 02 января 2024
Хто кожного року дивиться Іронію судьби
Вже подивились?
Результат:
вже голосів:
532 (53.9%)
Не дивлюсь рашистський шлак
208 (21.07%)
Результати
189 (19.15%)
Вже подивилась
58 (5.88%)
Збираюсь подивитися
Весела моль• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
А в фільмах мають місце тільки історії про бездоганних принців і принцес? І чому Лукашин козел, втік злякавшись від одруження? Джулія Роберст тричі втікала, козліха, поганий фільм? Надя - кохала, проволиніла, в житті таких історій не бува? Іпполіт - ну да, такий тіпаж, логічно і житттєво.
Лукашин за сутки постоянно делает какую то куйню....не решается Гале сделать предложение, из всех друзей больше всех напивается, вместо того что б подождать на вокзале все время лезет к Наде в квартиру, требует пожрать, все время убирает фото Ипполита- че в чужой каартире руки распускать? Берет и бреется его новой бритвой, все время звонит за рейсы узнает, билет выкидывает который ему прямо в квартиру принесли и т.д... Надя.... 10 лет знать что есть жена и тереться с мудиком....хотели б себе в жизни такую Надю с оправданием- она ж вашего мужа 10 лет любит!!?
Безлім на все• 02 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Але ж там Ахiджакова i Барбара Брильска, а вони за нас
и Рязанов
Бабка-байкерша• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
В цьому фільмі жодного натяку ні про партію, ні про сша, ні про лучший город. А про перефірію - то правда, хоч не з цього фільму, і уральци ображалися.
Ага, традиція у всіх бухать до усирачки, будувати однакові вулиці, будинки, пам´ятники (рашистам не сподобалось, що ми назвали вулиці по-своєму, не залумувались чому?), однакові люди з однаковими вподобаннями. Герої фільму з Москви і Пітера, не з Києва чи Тбілісі, чому? Поки цей фільм крутять і його дивляться є віра рашистів, що ті часи повернуться.
Слобожаночка• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Люблю цей фільм, як і усі фільми Рязанова, вони про думаючих, порядних, небайдужих, інтелігентних. Ті монстри, яких породив їх режим, впевнена, росли на інших - бригада, солдати і купі іншого сміття.
Ага, у поколения думающих и порядочных резко родилось поколение конченых дебилов, поддерживающих войну и идущих убивать соседей
Меня не звали• 02 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
Це не ’рєзко’....з 2014 р йшли до того,що сталося 2022 р....
Доречі,а хто ж таки Чонгар розмінував ? Іполіт чи Лукашин ?
Чи поки неначасі ?))
Баба_Воля• 02 января 2024
Ответ дляВесела моль
Як це не рішається, він зробив їй предложение. Вона кокетліво відповіла ’а ничего ето не значит’. Все інше, Ви фільми оцінюєте по бездоганності героїв? Мабуть Ваш фаворит ’Барбі,’ вона майже ідеальна, і зовнішністю, і без вагіни, чоловіка не уведе?
Весела моль• 02 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Кстати в оригинальной истории чувак уехал так поездом из Москвы в Киев. Но т.к. по этой истории была сначала написана пьеса то переместить героя надо было быстро- до нг, а в поезде или дальнем перелете он бы нг встречал в пути и там же сразу и протрезвел. Так что выбор городов учитывая авиосообщение в те времена в ссср очевиден((
Слобожаночка• 02 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Чи поки неначасі ?))
Про 2014 не нужно сказок, в пидораше Украину не любили ещё с самого вами хваленого совка. Да и в принципе любую нацию не любили. Именно тогда ввели понятие савеццкий народ.
В 1996 году в пидорашку на ПМЖ в 12 лет уехала моя подруга детства, уже тогда она в письмах писала, как ее травили в школе за то, что она украинка (хохлушка). Ненавидели они нас давно, просто сейчас появилась причина оформить свою ненависть какой-то ’благой’ целью.
Все они там конченая недонация пидор@сов и совок это исток проблемы.
Если вы раньше 2014 года историю не изучали, не думали и не анализировали, о чем может идти речь.
И касательно пидорашки в целом, вспомните, с кем они только не воевали. Нация ублюдков.
Со своими предателями разберутся без вас.
Баба_Воля• 02 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ви з якої країни і міста, і року? Ви не бачили типових домів і навіть кварталів, однакових шкіл. Я з Києва, це дуже типова історія для застроєк радянських часів. А меблі, тоді було на ринку 4-6 варіантів, усе. Що не так? І звідки повинні бути герої, зняті на мосфільмі? На довженко знімали київ, карпати.. Це логічно. Про яки часи марять по Вашому рашисти? По типових квартирах, і 2х варіантів меблів за 800 руб і 20 зверху? Чи про що?
Весела моль• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
После того как Галя ему- ой, ты мне предложение будешь делать??? Неужели за 2 года наконц???!! Барби тут ни при чем, у меня ее даже не было никогда(( просто весь фмльм это какая то безнадега....и даже если попытаться дофантазировать хеппи енд и - жили они долго и счастливо- не увеиена что получилось бы...
Баба_Воля• 02 января 2024
Ответ дляВесела моль
А нотр дам де парі Гюго - оптимістично? Але ж читають і в захваті досі. Я про фільм Барбі
Весела моль• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну Гюго нам не подсовывают как веселый новогодний фильм изначально. Барби начала для интереса смотреть и через пол часа бросила- кто все те люди взрослого возраста которые смотрят этот трэшняк?! Иронию мы тут разбираем с точки зрения 105го прлсмотра на НГ
Бабка-байкерша• 02 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
В моєму місті є такі ж панелькі, деякі меблі як у героїв в фільмі. Цей фільм налаштовує аудиторію до толерування цієї однаковості, породжує ностальгію по часам молодості, дитинства і що не так погано тоді було, раз дивляться 100й раз.
АБВГДэшница• 02 января 2024
Все пересмотрели за эти дни-
Иронию судьбы(2 раза
)
Служебный роман
Иван Васильевич меняет профессию
Девчата
Джентльмены удачи
Шурика)))
Любовь и голуби
Сейчас смотрим особенности национальной охоты в зимний период
Иронию судьбы(2 раза
Служебный роман
Иван Васильевич меняет профессию
Девчата
Джентльмены удачи
Шурика)))
Любовь и голуби
Меня не звали• 02 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
Поки ви будете розбиратися зі зрадниками на совєтчиці язиком,то країну на лоскутну ковдру пошматують . Проблема державного масштабу сьогодні хто дивиться Іронію долі. Зовсім з катушок позлітали
Весела моль• 02 января 2024
Я кстати днями внимательно пересмотрела клип АББЫ на песню Happy new year. И очень удивилась...обстановка в комнате, платье блондинки- это все было б очень актуально и гармонично и сейчас! Хотя клипу лет под 45.... Иронии почти 50 только обстановку в комнатах героев никак актуальной сейчас не назовешь((( вот она....прорва между мирами..
Меня не звали• 02 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Все пересмотрели за эти дни-
Иронию судьбы(2 раза
)
Служебный роман
Иван Васильевич меняет профессию
Девчата
Джентльмены удачи
Шурика)))
Любовь и голуби
Иронию судьбы(2 раза
Служебный роман
Иван Васильевич меняет профессию
Девчата
Джентльмены удачи
Шурика)))
Любовь и голуби
Ще класна стрічка Якось 20 років потому з Гундарєвою,Закохан за власним бажанням,з О.Янковським , Той самий Мюнхгаузен ,За сімейними обставинами (Стєблов і Дюжева ) , Недільний тато (В.Глаголєва красуня)
Слобожаночка• 02 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Ага, раньше тоже не видели проблемы в том, что выбрали не Черновола, а Кучму и потом выбирали жополизов кремля. Ненуашо, брацццкий же народ, да.
Если нужно объяснять, значит, объяснять не нужно.
Первомай не забудьте отметить. И Октябрьскую революцию
Меня не звали• 02 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ну ви ж таки сподіваюся були на першому майдані , чесні руки,яки нічого не крали,то жополіз кремля чи ваш виплеканий през?
АБВГДэшница• 02 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Спасибо
Ещё Самая обаятельная и привлекательная нужно посмотреть.
И ещё что-то с Глаголевой. Очень нравится она
АБВГДэшница• 02 января 2024
Кстати фильмы пересматриваешь и видишь, что методы не меняются.
В Иване Васильевиче- а что народ бунтует ? А война у нас есть ? Ооо...да..там границы, там границы...ну так вперёд народ на войну !! И погнали мужчин..
Сегодня смотрим, аж поразились- а ничего и не изменилось с тех времен.
Не нравится что-то народу ? Вперёд и с песней
Меня не звали• 02 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Спасибо
Вийти заміж за капітана , там мені вона теж подобається дуже
АБВГДэшница• 02 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Да) я его недавно пересматривала. Фильм классный.
сказочное_Бали• 02 января 2024
Нет моего варианта, не смотрю уже давно, потому что надоело. А вот вечера на хуторе близ Диканьки смотрю каждый год, в этом году не смотрела еще, на сериал подсела, но надо посмотреть.
Почемучечка• 02 января 2024
Ответ дляАноним_
З минулого року як відрізало.
Мені з 2014.
Наші новорічні фільми - Один вдома і Гаррі Поттер.
Сегодня не целуюсь• 02 января 2024
Ни разу не смотрела полностью и намерения не было вроде как. Не знаю чем закончился. На начало случайно попадала много раз, когда кто то смотрел, а дальше фрагменты.
Ответ дляБабка-байкерша
Іронія так собі варіант - в кадрі постійно бухі люди, потім однакові міста, вулиці, меблі, навіть ключі від квартири, якщо проаналізувати фільм, то це капєць повний.
Так це сатира над радянською шаблонністю життя. В цьому й була сіль показати, що в країні все настільне однотипне і безглузде: ’кожному місту по черьомушкам’
З горіха зерня• 02 января 2024
Ні, ніколи не любила цю нудну історію, хоча в М´ягкова були й цікаві ролі в інших фільмах
ША! я прийшла!• 02 января 2024
не дивлюся останні кілька років. Хоча його учасники (Лія, Барбара) й режисер проти рашки. Режисер як виявилося ще на совок плювався, просто вибору в нього не було де жити в той час. Так що русні теж має цей фільм поперек горла бути. отака іронія.