Ответ дляolga12-12
сметанник со сгущеннкой
магазинную сметану 21% для крема всегда откидываю на марлю, чтоб жидкость ушла
Просто кидаете на марлю и оеа сама отфильтровывается? Долго?
Виктория_1807• 02 января 2024
У нас любимый рулет на сухом молоке с варёной сгущёнкой (сгущёнку сама варю 1.5 часа, она тогда не переваренная, вкусная). У нас это хит на все праздники.
Ответ дляМамадвоихдочек
Медовий ’Царський пиріг’
Яка гарна назва
Звичайний бісквіт розрізаю на три коржі, перекладаю шматочками банана та перемазую сметанним кремом. Можу за настроєм полити зверху розтопленим шоколадом. Сметана має бути жирною. Крем не збиваю довго, а просто додаю загусник вершків. За рахунок того, що сметана має трохи водянисту текстуру, коржі не потребують додаткового просочування. Заходить усім на ура
Виктория_1807• 02 января 2024
Ответ дляreka27
І мене рецепт будь ласка напишіть (рулета і згущенки).Дякую.
Вище дала посилання.