Бвгаєте в укриття, ванну, коридор, чи ще куди? Я раніше бігала, тепер ні. Навіть хвилювання вже немає, просто як на годинник подивитись. Є ще такі пофігістки?
Результат:
вже голосів:
111 (47.64%)
Не бігала й не бігаю
53 (22.75%)
Бігала й бігаю
35 (15.02%)
50 на 50, по настрою
19 (8.15%)
Бігала, тепер ні
15 (6.44%)
Не бігала, тепер бігаю
ти зробив внесок ЗСУ• 02 января 2024
Ми так близько до кордону, що в нас спочатку приліт, потім тривога. А якщо дають тривогу, то нас вже пролетіло.
Mary8478580• 02 января 2024
Если каждый раз бегать, то не спать, не есть, не работать, ничего. Тревоги по 10 и больше раз в сутки, ночей без тревог не бывает
Солнечная-17• 02 января 2024
Моніторю чат- Ну і Дніпро ( просто супер канал для дніпрян!). Якщо там пишуть, Ракета! Дніпро, через 2 хв буде вибух, - то тільки тоді йдемо в коридор!
Olga_Ololoeva• 02 января 2024
Не бегаю, только если прилет рядом как сегодня и то бежала не по тревоге, а после баха
Горда пташка• 02 января 2024
Приватний будинок, таке планування, що ніде немає двох стін. Підвалу чи погребу теж немає. То немає сенсу реагувати.
bespe4na_mavpa• 02 января 2024
Выходим в коридор за шкаф( у нас нет двух стен. Но из коридора хорошо видно в панорамное окно в кухне, когда сбивают. От этого не так страшно, как в постеле, где кажется, что сбивают над крышей. А так в окно видно, что ага, далековато, не над головой. У нас еще 9й этаж из 10
Marimarinka89• 02 января 2024
До сьогодні не ходили в сховище.Просто дітей в коридор виводила.Сьогодні пішли в сховище після новин про масовану атаку.Звуки вибухів чули навіть сидячі в сховищі🫤Як буде далі,не знаю
Valechka-mk• 02 января 2024
В коридоре за 2 стенами.
Знакомому этой жизнь спасло, ну здоровье так точно, когда рядом прилет был. Иначе в осколками изрешетило