Можете смеяться, но я реально до сих пор толком не понимаю, что это за "зверь".
Не понимаю, есть она у меня или нет.
Где при ней печет?
И как её можете ещё описать?
Не понимаю, есть она у меня или нет.
Где при ней печет?
И как её можете ещё описать?
Ответ дляСалт
І це прекрасно, що Ви не знаєте. Ви б зрозуміли.
Я просто создала тему к тому, что вдруг была, а я за другое ариняла.
Ответ дляСалт
Як в тому анекдоті про старих, які ’Те, що ми приймали за оргазм, було астмою’?
Пече посередині між ребрами, буває, що як кисла відрижка і доходить аж до горла і тоді пече там.
И долго это длится?
Ответ дляLaluna1993
И долго это длится?
Коли молодий і без проблем, те достатньо випити соди або Поляни Квасової.
Коли вагітна - то з якогось моменту, коли дитина починає давити знизу на шлунок і до пологів. Тоді Поляну Квасову носиш з собою.
Коли є проблеми, то майже постійно.