Здаватися — це є такою позицією?
москалі запустили ще один наратив. Мовляв, уже неважливо хто почав війну. Таким чином намагаються черговий раз уникнути відповідальності. Особливо у світі перспективи отримувати удари у відповідь на постійні атаки українських міст.
Чергова маячня. Війну почали росіяни і війна в жодному разі і жодному вигляді не входила ні до планів ні до списку бажань українського суспільства. Ніхто не хотів цієї війни. Крім росіян. Ніхто не хотів крові крім росіян. Тепер вони перекладають відповідальність на нас. Очевидно статті в нью-йорк таймс про те, що це Україна в усьому винна не забиряться. Разом зі звинуваченням у тому, що ми відмовилися грати роль безпорадної жертви і вирішили вбивати окупанта, який влаштував геноцид в нашій країні.
Яким би морально виродженим не став цей світ, наші задачі від цього не змінилися. Скільки б росіяни не розповідали казок про те, що це ми винні в їх злочинах і тому нас знову ж таки треба знищити. Вони знають, що переможців не судять. За розстріли в Бучі. За знищені ракетами житлові будинки. За викрадення дітей. На це і розраховують.
Ми докладаємо всіх зусиль щоб їм цього не подарувати. В нас є право не тільки на життя. В нас є повне право на розплату.
Ответ дляNat-li
Конечно. Спокойно, без ракет над головой можно страдать за детками в блятгороде и тыкать нас в расчеловечивание. И вы вполне с этим справились в соответствующей теме.
Я больше страдаю за детками в Украине и нашими погибшими воинами. От новостей - полный шок
Kusalochka• 02 января 2024
Ответ дляLanduchka
Вы - ещё живы. Но, вы забываете о десятках (?) тысяч убитых, покалеченных, со сломанными судьбами.
Это к чему? Да, жива пока. Много людей убили. Но на подконтрольной мы гибнем медленнее, чем в оккупации. Вот там жопа. Да, война это ху@во. Стоит заметить, что мы отбиваться, а не нападам. И выхода другого нет.
Ответ дляSweetInn4ik
Анти-от древнегреческого, означает ’против’. Антиукраинская-против Украины, проще говоря.
Що значить проти? Наприклад якби одразу здалися то були б живі люди і цілі міста. То це антиукраїнська?
Я що того що антиукр можна назвати будь яку позицію і це є полем для маніпуляцій.
Ответ дляIn limbo
Я відчуваю мясорубку з обох боків. Будемо під окупацією — теж змусять воювати.
Tasya-Natusya• 02 января 2024
Ответ дляLanduchka
Выродков-пилотов и убийц ненавижу. Но, когда смакуют, что 8-ми месячной девочке оторвало ногу - для меня это шок
Зло порождает зло, увы((
Я прекрасно помню, что большинство людей сочувствовало русским во время пожара в Зимней вишне. Сейчас все изменилось.