Tasya-Natusya• Изменено 02 января 2024
Цікаво, чому не використовують готелі для розміщення постраждалих?
Чи вони зараз усі у приватній власності?
У нас,на лівому березі є як мінімум два великих готеля - Турист і Братислава, плюс є водолікарня з готелем,котра зараз не працює. Ці приміщення майже порожні, хіба що є офіси. Ще на правому березі багато непрацюючих готелей, та ж Дружба. Але, чому б власникам не надати тимчасову допомогу постраждалим?
Мова про місто Київ.
Ответ дляMasha 2506
Ну вы же понимаете что отель отелю рознь? Я пишу про готель типа хостела, там стоимость проживания намного меньше, чем в Братиславе или Интуристе. А так да, кинули людям компенсацию 2к и крутись как хочешь. Почему-то европейцы отдавали нашим перселенцам свои дома и не задумывались, а наши только выгоду считают и никого в свой дом не пускают. О том то и речь, грустно все это.
Большинство европейцев дома отдавали с хорошей компенсацией
Ответ дляTasya-Natusya
Ну і я про те ж. Може готелі зараз в приватній власності, але от на Попудренка є водолікарня, вона довгий час була комунальною, там є готель, бо деякі люди купували путівки, а не просто на процедури приходили. В Пуща-Водиці тій ж, стільки занедбаних санаторіїїв.
Мені цікаво, з тих хто пише про готелі, хоч хтось пустив би незнайомих людей в свій будинок на невизначений термін за свій рахунок повністю (комуналка, прибирання, прання, їжа, поломки)?
Бо готель - це те саме, але в більших розмірах і дорожче обслуговування
За чужий рахунок всі добрі