Невгамовна шахиня• 02 января 2024
Жінки, які спокійно ставляться до зрад… Хто ви?
Говорила сьогодні з однією жіночкою. Вона каже мене не парить зраджує він мені чи ні, аби в презервативі щоб додому нічого не приніс. Бо для чоловіків секс - це як заняття в спортзалі не більше. Спати він може з 120 а кохати іншу. Я навіть не знала що сказати. Що ви думаєте? В неї думка така, що нехай за неї переживають а не вона за нього. Розмова почалась до того що чоловік багато відсутній бо їздить в інші міста може не бути 1,5 і 2 місяці і я запитала чи не переживає вона. А вона мені в лоб каже якщо хтось захоче гуляти то буде гуляти навіть приходячи додому о 18:00.
Сама не знаю• 02 января 2024
По большому счету она права, но это не самая приятная правда и так бравируя оседлать эту лошадь тоже не самая здоровая тема. Имхо.
руки_Крюги• 02 января 2024
Так, захоче зрадити, то ви й знати цього не будете, хоча чоловік буде вдома о 18 :)
Але я теж не розумію чому жінки продовжують жити знаючи, що чоловік їм зраджує. Для мене це те дно, яке ці жінки пробивають
ЛолитаНеРазлита• 02 января 2024
Ну она права, а если он ещё и содержит нормально, то и она может гулять и ни в чем себе не отказывать
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Мені просто знаєте як по писку хтось дав😂я звикла від всіх чути мійнетакий…)))
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляГореотума
Так буває, якщо чоловік дуже багатий
На це ми теж говорили. На що вона не погодилась, відповідь що ніщєбродів підбирають так само і гуляють іноді вони ого як)
Яйцеголовая• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не все врут))
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляМарипосса285747
Ну бывают терпилы или вы не знали?
Судячи з її слів вона нічо не терпить. Вона просто не вважає це чимось таким над чим взагалі варто думати 💭
Марипосса285747• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ага
так она вам и призналась. Терпила обыкновенная, не более
Гореотума• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Звісно, ніщеброди можуть гуляти, але хто ж за них заміж піде....
Міняйловна• 02 января 2024
Если муж приносит в месячишко от 100к то любая простит измену,это нормально
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляГореотума
Так. Я питала в неї - а якщо уведуть. На що вона відповіла , хто не захоче той не піде
Каже тебе якщо ти любиш хтось уведе? Я кажу ні. Вона каже ось. А взагалі каже в житті нема гарантії ні на що.
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
А вам какое дело ?
Ми просто говорили. І я вирішила продовжити цю розмову тут з іншими жінками)
Уси Пуси• 02 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Лично я, зная о том, что муж мне изменяет, продолжала жить с ним по трем причинам:
1. Эмоциональная привязанность.
2. Боязнь, что я не найду никого другого для совместной жизни.
3. Общий ребенок.
Закончилось все тем, что бывший муж от меня ушел
1. Эмоциональная привязанность.
3. Общий ребенок.
Акукарача• 02 января 2024
Ну так может она тоже с любовником встречается, вот ей и всё равно на измены мужа.
Уси Пуси• 02 января 2024
Ответ дляГореотума
Пойдут
Гореотума• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
І вона таки цілком права
Кумася• 02 января 2024
Ответ дляМарипосса285747
Ну бывают терпилы или вы не знали?
Чого терпіли? Може жінка равнодушна до сексу. Коли не хочеться готувати і на вечерю замовляється піца чи суші, це ж нікого не ранить?
Багиня• 02 января 2024
Все так говорят пока не коснётся. И я в том числе ,как узнала ,накрыло так ,что думала крыша назад не вернётся, земля из под ног ушла. Но все проходит и это прошло.
Ждун с Нибиру• 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
100 к сейчас ниочем
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляГореотума
Та нєєєє
Та ще й як)) я таких сама знаю
руки_Крюги• 02 января 2024
Ответ дляУси Пуси
1. Эмоциональная привязанность.
3. Общий ребенок.
1. Эмоциональная привязанность.
3. Общий ребенок.
Ну і правильно зробив. Ви не поважаєте себе, то і він не буде цього робити.
руки_Крюги• 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
До чого тут гроші?
Я Головна• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну й молодець
Міняйловна• 02 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Мой муж знает что я ему изменяю его это не парит
Куколд что ли?)
Невгамовна шахиня
• 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Не згідна) бо зараз жінок які заробляють добре теж не мало))