Невгамовна шахиня• 02 января 2024

Жінки, які спокійно ставляться до зрад… Хто ви?

Говорила сьогодні з однією жіночкою. Вона каже мене не парить зраджує він мені чи ні, аби в презервативі щоб додому нічого не приніс. Бо для чоловіків секс - це як заняття в спортзалі не більше. Спати він може з 120 а кохати іншу. Я навіть не знала що сказати. Що ви думаєте? В неї думка така, що нехай за неї переживають а не вона за нього. Розмова почалась до того що чоловік багато відсутній бо їздить в інші міста може не бути 1,5 і 2 місяці і я запитала чи не переживає вона. А вона мені в лоб каже якщо хтось захоче гуляти то буде гуляти навіть приходячи додому о 18:00.
автор Невгамовна шахиня • 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Куколд что ли?)
😂😂😂😂😂😂😂

Я Головна• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так. Я питала в неї - а якщо уведуть. На що вона відповіла , хто не захоче той не піде
Каже тебе якщо ти любиш хтось уведе? Я кажу ні. Вона каже ось. А взагалі каже в житті нема гарантії ні на що.
Все правильно вона каже
Міняйловна• 02 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
100 к сейчас ниочем
Ага,ниочем,попробуй заработай
Менее Более• 02 января 2024
Автор, через років 10 шлюбу, коли побут налагоджений і на шиї діти, може бути так, що вас повністю влаштує коли він усю зарплату додому приносить і кредит вчасно закриває. все інше -деталі
Ждун с Нибиру• 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Ага,ниочем,попробуй заработай
вот пусть и зарабатывает. а не колбасу выгуливает
Гореотума• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та ще й як)) я таких сама знаю
А сенс який? Я, наприклад, перший раз виходила заміж за великі гроші, то ж мені було глибоко пофіг хто там і де гуляє. В мене свій ’інтєрєс’ був ))
Ждун с Нибиру• 02 января 2024
типа пришел он с работы, сербает домашний борщ и рассказывает какую он телочку оприходовал и всего за чашку кофе. А ей любимой всю зП принес?
Міняйловна• 02 января 2024
Ответ дляГореотума
Во во,правда жизни
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну ви хоч одного дибілоїда бачили який таке розказує навіть гуляючи?? Вони завжди віднєкуються якщо навіть у ліжку застукали 😂

Ждун с Нибиру• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
не, ну если они такие откровенные, чом би й ні. Может ее єто заводит
Уси Пуси• 02 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ну і правильно зробив. Ви не поважаєте себе, то і він не буде цього робити.
Правильно он сделал бы, если бы сначала ушел, а потом завел другую женщину
Доктор Хаос• 02 января 2024
Зрадниці.
Ніхто нічого не терпить, хай собі десь гульне, то в чому проблема, головне щоб до мене з питаннями не приставав .
Мені взагалі здається, що всі ті хто починає закочувати якісь істерики , скандали, розлучення, ведуть себе .... Ну по традиції чи шо, актриси якісь недороблені. В чому проблема, реально ?!
Кумася• 02 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Почему? Если женщине это не принципиально, то зачем уходить? Они живут вместе по другим мотивам
lawyer2006• 02 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Лично я, зная о том, что муж мне изменяет, продолжала жить с ним по трем причинам:
1. Эмоциональная привязанность.
2. Боязнь, что я не найду никого другого для совместной жизни.
3. Общий ребенок.

Закончилось все тем, что бывший муж от меня ушел
Так ви собі когось знашли?
Гореотума• 02 января 2024
Ответ дляМіняйловна
Во во,правда жизни
Ну, вже як є )) Точніше, було. Потім пріоритети в мене змінювались, ну і чоловіки також.
Уси Пуси• 02 января 2024
Ответ дляlawyer2006
Так ви собі когось знашли?
Нет. Мужчины у меня после развода были, но для совместной жизни я никого не нашла
Ждун с Нибиру• 02 января 2024
это она так рассуждает пока его не поймала за яйца. А когда узнает. то заапоет по другому. Ну или терпила, которой идти некуда.
Но. да, это женская мудрость и главное чтобы кредит вовремя закрывал и орхидею на 8 марта дарил
Доктор Хаос• 02 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
І де вона на права?
Уси Пуси• 02 января 2024
Ответ дляКумася
Кто ’они’? Я писала о своем бывшем муже. Меня не устраивало то, что у него была любовница

Кумася• 02 января 2024
Ответ дляУси Пуси
А, поняла. Ну если Вы знали и не уходили, то дали автоматическое согласие на все что происходит. По важным для Вас причинам. Тоже вариация ’других мотивов’
АнтиТанкист• 02 января 2024
Переживают, но мужчины одинаковые. Мне всегда попадались кабели. И каждый следующий все хуже, поэтому в один прекрасный день я просто осталась жить с третьим мужем, не обращая внимания на все это.
lawyer2006• 03 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Я так і відчувала, що ви скажете. Як думаєте чому у вас так? Тут багато історій, що з трьома дітьми наречені на разхват.
Уси Пуси• 03 января 2024
Ответ дляКумася
Куда я должна была уходить, живя на своей территории?
АнтиТанкист• 03 января 2024
Ответ дляМарипосса285747
Ну бывают терпилы или вы не знали?
Вы просто почитайте его телефон. Эту проверку у меня не прошел ни один мудчина, а у меня их было не мало
Кумася• 03 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Из отношений
Дон Пэдро• 03 января 2024
Ответ дляАнтиТанкист
у меня прошел только муж... а было тоже не мало..
но не проходит по другим многим показателях
идеальных нет
Марипосса285747• 03 января 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Что там читать? его тел чаще со мной, чем с ним.
Хата на мати• 03 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Так, захоче зрадити, то ви й знати цього не будете, хоча чоловік буде вдома о 18 :)
Але я теж не розумію чому жінки продовжують жити знаючи, що чоловік їм зраджує. Для мене це те дно, яке ці жінки пробивають
А вы никогда не думали, что женщине это удобно, ведь тогда и она сама может распоряжаться своей жизнью как ей угодно)
Уси Пуси• 03 января 2024
Ответ дляlawyer2006
Потому что я ничего из себя не представляю. Готовить не умею. В общении неинтересна. Вытворять чудеса в постели тоже не умею
Добротная• 03 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
На це ми теж говорили. На що вона не погодилась, відповідь що ніщєбродів підбирають так само і гуляють іноді вони ого як)
Да, бывший нищеброд гулял, но с работы всегда вовремя.