Каркуша Клара• 03 января 2024

Загубила ключі від квартири- десь випали в сніг.

Двері броньовані, другий комплект залишився в квартирі. Що робити? Визивати якісь служби. Що ім показувати, щоб видчинили двері? Я в розпачі, сидимо з дитиною у крнсьержа.
Сметчица• 03 января 2024
Може пошукайте ще паз ключі
Україна наше все• 03 января 2024
я бы позвонила в мчс. спросила что делать. там вам уже все скажут.
дия стоит? там прописки нет?
автор Каркуша Клара • 03 января 2024
Ответ дляУкраїна наше все
дия стоит? там прописки нет?
Є звичайно
Не против• 03 января 2024
А де є сніг?
Неробименінерви• 03 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Є звичайно
Ну, откроют кв, покажете доки
ротцвеники• 03 января 2024
А де зараз сніг ? По всій Україні плюсова температура.
Цветов Мне срочно• 03 января 2024
Службу вызывать. Что ж ещё делать.

Я раз вызывала...
автор Каркуша Клара • 03 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Службу вызывать. Что ж ещё делать.

Я раз вызывала...
Яку, підскажіть
Цветов Мне срочно• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
И где вы?
Несу добро людям• 03 января 2024
В Києві мінус 5 і сніжить і передають зниження температури.
автор Каркуша Клара • 03 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Службу вызывать. Что ж ещё делать.

Я раз вызывала...
Яку?
ротцвеники• 03 января 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
И где вы?
Мені цікаво в якому місті автор, а не ви.
Слава Українi• 03 января 2024
Наші квартиранти колись в МНС зверталися( пожежники), але просто вони від будинку за 50 метрів. Щось оплачували їм.
Слава Українi• 03 января 2024
Але пожежники скоріш за все викличуть поліцію, вони без них не мають права самі відкривати наче.
Щебетуха• 03 января 2024
Я колись набрала ДСНС. Мені вже там дали контакт служби, яка відмикає двері.
Хлопець приїхав. Відкрив. Я показала доки.
Платила
parele• 03 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Яку?
Я на ОЛХ находила объявление в Днепре, через 20 минут приехал человек и аккуратно вскрыл. Но у меня была проблема с сейфом. Дверные замки тоже вскрывают.
Щебетуха• 03 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Все вірно.
Зараз МНС називається ДСНС.
Фиктивная• 03 января 2024
Автор, интернет полон рекламой фирм, вскрывающих двери. Вам три года и вы с Гуглом не дружите?
МеняАЖтрусит• 03 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Платила
Сколько?
Кумедна• 03 января 2024
Ответ дляФиктивная
А советчица для чего?
С Гуглом мы все можем решить
Щебетуха• 03 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сколько?
Це було в 2013.
200 грн. Я точно пам´ятаю.
Але зараз звісно будуть інші суми.
Папобус• 03 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сколько?
Складний замок 1500 грн
Заліковий троль• 03 января 2024
Хоч би місто написали. В своєму маю контакти.По оплаті не підкажу зараз. Але відкривали і двері броньовані і машину.
Не против• 03 января 2024
Автор, тут в сніг, впали ключі?
Жертва интернета• 03 января 2024
Ответ дляparele
Мы машину открывали на прошлой неделе- через 20 минут приехал парень, 30 секунд - дверь открыта, 1300, тоже Днепр
Парова машина• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
В Харкові зранку пішов сніг. Але він навіть не покрив землю. Думаю, це в іншому місті.
parele• 03 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Мне сейф обошёлся в 2500 и 20 минут ковыряния)
Жертва интернета• 03 января 2024
Ответ дляparele
С машинами все проще, я обалдела, насколько все просто и быстро)
Слухи-руки не распускаю• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
Вчора в Буковелі йшов сніг. Може автор десь звідти
Чумацький Шлях• 03 января 2024
В нас було, що в сусідів маленька дитина зачинилася всередині квартири. Мама їхала з роботи, а тато вийшов на хвилинку зняти показник лічильника. Дитині 4 рочки було. Чемна дитина, побачивши, що тато двері не зачинив за собою, зачинила, повернула замок, а відчинити вже не зрозуміла як.
Ситуацію ускладнило те, що вони квартиру знімали, а власниця живе в іншому місті. Ото квест був!
Добре, що ми з сусідами спілкувалися, знали їх в обличчя і що вони там знімають квартиру, а ми є власниками нашого житла. Виступали як свідки, що дійсно вони там мешкають, що всередині дитина зачинилася і це їхня дитина.