Каркуша Клара• 03 января 2024
Загубила ключі від квартири- десь випали в сніг.
Двері броньовані, другий комплект залишився в квартирі. Що робити? Визивати якісь служби. Що ім показувати, щоб видчинили двері? Я в розпачі, сидимо з дитиною у крнсьержа.
Свезло так свезло• 03 января 2024
Не против• 03 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вчора в Буковелі йшов сніг. Може автор десь звідти
Немає тут снігу.
Пишу, не читаю• 03 января 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Неа, голая земля)
Всім цікаво, де стільки снігу що можна загубити ключі)
ЖонДуан• 03 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Автор ще не придумала
Свезло так свезло• 03 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Так, может в Канаде) Автор же только пришла домой с ребенком откуда то.
Пишу, не читаю• 03 января 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Тоді вказується країна, автор же про допоміжні служби питає
Слухи-руки не распускаю• 03 января 2024
Слава Українi• 03 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Все вірно.
Зараз МНС називається ДСНС.
Я забула шось, хоч живу від них через дорогу, і щит їхній на вході бачу щодня.. оце я туплю..
Новопоштинская• 03 января 2024
Аварійне відкриття дверей в Полтаві . Замовити аварійне відкриття дверей у квартирі , будинку можна онлайн з виїздом у містах Київ , Одеса , Харків , Дніпро , Львів та інших регіонах України.
Наші телефони
Київстар (097)498-96-66
Водафон (099)648-96-66
Лайфселл (063)848-96-66
Наші телефони
Київстар (097)498-96-66
Водафон (099)648-96-66
Лайфселл (063)848-96-66
Слава Українi• 03 января 2024
Ответ дляНе против
Автор, тут в сніг, впали ключі?
Не відповіла ще автор, де це? Теж цікаво.
Слава Українi• 03 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Мы машину открывали на прошлой неделе- через 20 минут приехал парень, 30 секунд - дверь открыта, 1300, тоже Днепр
Ого, багатенько, але ж без цього ніяк..
Скромняшка• 03 января 2024
То автор нас мабуть тролить, тому що якби ключі впали на сніг, то там би і лежали зверху, а якщо такі великі кучугури, що ключі ’втонули’, то хіба автор з дитиною по ним би пересувалася?
Мошей ницца• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
А де зараз сніг ? По всій Україні плюсова температура.
В Полтаві -6. Але сніга поки що немає. За прогнозом буде сьогодні.
Швабристка• 03 января 2024
Попросите у кого-то магнит и там где они могли выпасть поищите их магнитом, я так уже теряла ключи, ну его..
Радикальная• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
Киев, снег и минус 3
Радикальная• 03 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Это только нездоровым людям интересно. Когда мама с ребенком на улице и не могут попасть домой, в каком городе снег, абсолютно не важно.
Пишу, не читаю• 03 января 2024
Ответ дляРадикальная
Нездоровым людям жизненно важно задеть кого-то на советчице)
Баба_Воля• 03 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Не правда, у меня как то выпали, снега не много было. Хорошо, что на глазах, так скользнули и крохотная еле заметная дырочка, не нашла бы, если бы не видела куда.
Форс мажор• 03 января 2024
Ответ дляротцвеники
У Сумській області зараз -20 і сніг
Не против• 03 января 2024
Ответ дляРадикальная
Якраз ’важно’ , в якому місті селі в Україні такий сніг, щоб ключ згубити
Кукусикиииииии• 03 января 2024
Є спеціально навчені люди. Я працювала в цьому розгалужені, звертайтеся до сертифікованих спеціалістів, не просто аварійна служба. Аварійна служба не завжди робить це акуратно. У них ціль - відкрити. Навіть вирізати проєм, якщо не можуть відкрити, це теж нормально для них. Люди, хто продають дверні замки, мають сертифікати і спеціалістів на відкриванння дверей. Шукайте їх у своєму місті.
Ще я б пройшлася тією дорогою де ви з дитиною гуляли. Це все ж таки сніг на дворі, а не багнюка.
Кукусикиииииии• 03 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Кодло змей какое-то, ей Богу... вот вам снег! Житомирская обл.
Я теж не розумію чому ніхто не вірить, що є сніг. Київ - випав сніг, Чернігівська обл ще 1 січня випав сніг. Людям аби базікати.
Радикальная• 03 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
У вас хорошо это получается👍. По соседним темам прошлись уже?
Пишу, не читаю• 03 января 2024
Ответ дляРадикальная
Давайте ссылки на свои)