Куплю орехи• 03 января 2024
Донька студентка зустрічається зі старшим чоловіком!
І не тільки зустрічається, але вже і переїхала 🌙 назад жити до нього в квартиру. Поступила в Київ в ВНЗ, зараз останній курс, їй 22, йому 40, розлучений, дитина.
Всі розмови з нею не дають ніякого результату.
Незламна• 03 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
жуть какая))) моя мама понятия не имеет какие недостатки у моего мужа - она с ним в кровать не ложится и быт не ведет.
Ему было 49 лет! А мне 23. Разница вас не смущает? И он не богатенький, а самый обычный.
Незламна• 03 января 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Розумничка ви наша. В мами запитали?)
Удалено администрацией...
Щас ухожу• 03 января 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
Сказала очень умная женщина, которой мама все недостатки чужого мужика фиксировала и зачитывала
Незламна• 03 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сейчас да, умная, а в свои 23 была глупой.
СкумбріяП8• 03 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ну що ви. Їй всього 23 було, ще ж дитинка зовсім.
Потім такі живуть з батьками ще й чоловіків приводять
Рання пташка• 03 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну а смысл связываться с 40 летним мужиком с ребёнком , когда девушке 22 года ?
Мабуть тільки через гроші
Рання пташка• 03 января 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Автор у меня с мужем такая разница, дочка после своих 40 лет поймёт что ошиблась( но может он миллионер, мой обычный.
Так різні інтереси
СкумбріяП8• 03 января 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
СкумбріяП8• 03 января 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
Ой біда з вами))) роки розуму не додали
Я вся ваша• 03 января 2024
Чим більше ви будете на неї давити та забороняти, тим більше вона туди буде тягнуться. Ви нічого зробити не можете. Вона вже доросла і це її досвід. З часом молодість візьме своє і їй краще буде з мужчиною більш-менш свого віку. Бо різниця у віці велика і темперамент і погляди на життя в них різні. Просто витримайте час.
Щас ухожу• 03 января 2024
Ответ дляНезламна
Меня? Я бы сама в 23 года никогда не связалась с мужиком на 26 лет старше - это нонсенс. Возможно потому что меня мама в свое время воспитывала, а не просто указывала как жить, и в 23 я уже имела мозг и жила своей жизнью.
Ну а Ваш коммент про ’он не богатенький’ вообще снимает все вопросы насчет воспитания и вложенных в голову понятий что такое хорошо/плохо и главное/второстепенное )))
СкумбріяП8• 03 января 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
Бажання бути розумною без порад мами))
Заела_пластинка• 03 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
ага, он у вас особенный
Дункан Маклаут
эрекция будет до 100 лет
цвет волос сохранится тоже
ну и возрастные изменения его тоже не касаются
и характер у него будет прекрасный, легкий и непринужденный
Дункан Маклаут
эрекция будет до 100 лет
цвет волос сохранится тоже
Я вся ваша• 03 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
ага, он у вас особенный
Дункан Маклаут
эрекция будет до 100 лет
цвет волос сохранится тоже
Дункан Маклаут
эрекция будет до 100 лет
цвет волос сохранится тоже
И чем дальше тем все лучше и лучше, здоровее и молодее день ото дня
Библиотекарь• 03 января 2024
Перечитайте тему в топі
і готуйтесь зустрічати зятя 40+, ’великий будинок на Печерську’ гарантовано
Та легко!• 03 января 2024
Ой, у меня печаль, к брату прилипла малолетка, ей 23, ему 39... развёлся с женой, хочет жениться на этой. А девочке просто надоело снимать квартиру и лень работать. Как ему это донести?
аромат Жука• 03 января 2024
Коли я познайомилась з своїм чоловіком мені було 22, чоловіку 37, рідним тоді сказала що йому 30(щоб не хвилювати, у мене на той час був тільки дідусь), і то почула він же старий для тебе
. Ну да) Вже 19р разом
Та легко!• 03 января 2024
Ответ дляаромат Жука
. Ну да) Вже 19р разом
Тобто Вам в 40 норм з 60річним? І секс у вас через день, і характер в нього гарний, і старістю не тхне?
аромат Жука• 03 января 2024
Ответ дляТа легко!
Ви рахувати вмієте?
Не пахне, не переживайте, все добре
Та легко!• 03 января 2024
Ответ дляаромат Жука
Ви рахувати вмієте?
Не пахне, не переживайте, все добре
Добре) в 41 з 56-річним. Мені 43 роки, секс щоденно, у вихідні двічі в день. У Вашого ще пружна ковбаска?
аромат Жука• 03 января 2024
Ответ дляТа легко!
Ви знаєте про що я зараз насам перед думаю, щоб на війні не загинув, то краще б йому було 60, а не 56, у кожного свої пріорітети, а Ви свого чолоіка за ковбаску любите?
Та легко!• 03 января 2024
Ответ дляаромат Жука
Звичайно ні. Але ми одного віку, маємо спільні інтереси та уподобання. В мене кілька знайомих мають старших чоловіків, і після 35-40 років всі сказали, що були дурні зв´язатися з ними. Є фізіологія, її ніхто не відміняв. Або жінка душею бабуся і лежать та дивитись серіали з дідом саме те для неї
КошкинДом• 03 января 2024
А може, ваша донька не подобається хлопцям, тому й обрала дорослого чоловіка? Так буває. Моя співробітниця вийшла заміж, коли їй було 21, а чоловіку 42. Іноземець. На питання, чому не обрала ровесника, відповіла: ’Я не подобаюсь ровесникам...’
Тріль підпільний• 03 января 2024
Я, вас розумію, як маму.. Можете, перерахувати, що її чекає через 10-15років, бо і фізіологію не відміняємо.. А з іншого боку, чи є гарантія щастя з однолітком? А так, хоч якийсь час (а може і надовго), відчує себе справжньою жінкою, яку кохають і яка кохає. Це, буде її життєвий досвід.
Рання пташка• 03 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Так, ми спільно з чоловіком їх виховуємо. Сказала, що він турботливий, надійний, за ним вона відчуває себе захищеною і впевненою, чого не було з однолітками.
Якщо чоловіку 40 це не гарантія ,що він не буде жлобом та гулящим ,як 20 річні.