Крайня невістка• Изменено 03 января 2024
Мені робота треба
Можливо комусь треба помічник: вести інстаграм-магазин, набирати тексти, писати відгуки. Чим ще в інтернеті можна заробити? Я дівчина розумна і швидко навчаюсь. Дуже хочу і треба заробляти гроші! Дякую, хто відгукнеться
ВсеПроВсехЗнаю• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
В місяць хочу зп 12 тис.грн
Средняя зп по Киеву. Людям и таких денег мало.
Я работаю на такую зп. Имею попутно свой магазин. Но выторга и популярности изделий 0 за 2 года.
Выводы сами делайте.
Голова колгоспу• 03 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
яке місто? нещодавно попадалась вакансія в Одесі
Я в Одесі, можна детальніше?)